قاضی زاده هاشمی :

فضاسازی های منفی معاندان اثری روی تیم ملی ندارد

فضاسازی های منفی معاندان اثری روی تیم ملی ندارد

به گزارش ساماس، عضو فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به این که تیم ملی نماد ملی یک کشور است، اظهار داشت: اگر بازیکنان تیم ملی در جام جهانی برای آحاد مردم به میدان بروند، فضاسازی های معاندان اثری روی آنان نخواهد داشت.سید احسان قاضی زاده هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلان اینکه برای تیم ملی فوتبال کشورمان که امروز نخستین بازی خودرا در رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ برگزار می نماید، آرزوی موفقیت دارم، گفت: تیم ملی نماد ملی یک کشور است و امیدوار هستم بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان در رقابت های جام جهانی عملکرد بسیار خوبی داشته باشند.
وی بیان کرد: ان شاءالله بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران با روحیه عالی برای ۸۰ میلیون ایرانی بجنگند و قدردان و قدرشناس پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران و سرود ملی کشورمان باشند.
عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: ما برای این پرچم و سرود ملی صدها هزار شهید دادیم و افراد زیادی در دوران جنگ تحمیلی، دوران پس از جنگ تحمیلی و دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایثارگری های زیادی برای کشور کرده اند.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی متذکر شد: همانطور که مادران شهدا در مراسم بدرقه بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان قبل از اعزام به قطر حضور یافتند، امیدواریم بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان بتوانند در رقابت های جام جهانی با بازی های خوب و درجه یک خود حافظ و نگهدار این روحیه ملی باشند.
قاضی زاده هاشمی با اشاره به فضاسازی معاندان داخلی و خارجی مقابل تیم ملی فوتبال ایران، اظهار داشت: این روزها می بینیم که در جاهای مختلف حرف ها و فضاسازی های منفی مقابل تیم ملی فوتبال می شود که بطور قطع اگر بازیکنان تیم ملی در این رقابت ها برای آحاد مردم یعنی ۸۰ میلیون ایرانی به میدان بروند، این فضاسازی ها روی آنان خیلی اثرگذار نیست.
عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: این روزها مباحثی حتی از طرف نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره ی عرصه مدیریتی ورزش کشور و مدیریت فدراسیون های ورزشی مطرح می شود که ما همه این بحث ها و موضوعات را به پس از جام جهانی موکول می نماییم و این مسائل در جای خودش مطرح و پیگیری می شود.
نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تلقی بنده آنست که ان شاءالله شاهد مسابقات خوبی از طرف تیم ملی ایران در جام جهانی خواهیم بود. الان انسجام ملی مهمست و برای تیم ملی کشورمان آرزوی موفقیت داریم.


1401/08/30
10:48:28
5.0 / 5
686
تگهای خبر: بازی , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا