گیرکردن دوچرخه سواری در پیچ آخر انتخابات

گیرکردن دوچرخه سواری در پیچ آخر انتخابات

به گزارش ساماس، 45 روز از ارسال اسامی نامزدهای انتخابات دوچرخه سواری برای احراز صلاحیت نظارتی می گذرد اما هنوز خبری نیست و این رشته در پیچ آخر انتخابات مانده است.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، در حالی پرونده انتخابات فدراسیون دوچرخه سواری همچنان باز است که یک سال و یک ماه از بدون رئیس ماندن این رشته می گذرد. انتخابات دوچرخه سواری با حواشی زیادی همراه بوده است و مجمع این فدراسیون پنجم خرداد ۱۴۰۰ انجام شد اما مدت ریاست محمود رشیدی بر دوچرخه سواری حدود چهار ماه بیشتر دوام نداشت. به سبب این که انتخابات ایران توسط اتحادیه جهانی دوچرخه سواری مورد پذیرش قرار نگرفت، رشیدی مجبور به استعفای الزامی شد.
رسول هاشم کندی از اول مهر ۱۴۰۰ به عنوان سرپرست فدراسیون منصوب گردید تا انتخابات فدراسیون مجدد اجرا شود. روند برگزاری انتخابات، بیش از یک سال زمان برد و بعد از کشمکش فراوان، بالاخره انتخابات فدراسیون به پله آخر رسید اما ۴۵ روز است که در همان جا متوقف شده است.
ابتدا که تایید اساسنامه جدید فدراسیون از مهر ۱۴۰۰ تا تیر ۱۴۰۱ زمان برد و در نهایت کار به برگزاری جلسه مسئولان ورزش ایران و نمایندگان اتحادیه جهانی در لوزان سوییس کشید تا در نهایت اتحادیه جهانی قبول کرد اساسنامه ایران را تایید کند.
ثبت نام از کاندیدا نیز ۲۲ مرداد به مدت ۱۰ روز کار برگزاری شد که در نهایت ۱۷ نفر کاندیدا شدند. از این تعداد تنها ۱۰ نفر تایید صلاحیت مدیریتی شدند و اسامی این نفرات از ۳۰ شهریور برای احراز تایید صلاحیت نظارتی ارسال شد اما تا حالا که ۴۵ روز از آن زمان می گذرد، هنوز خبری از اعلام تایید صلاحیت ها نیست. وزارت ورزش هم تعیین تاریخ برگزاری مجمع را به پس از اعلام تاییدصلاحیت های نظارتی موکول کرده است.
هم اکنون هم اهالی دوچرخه سواری منتظر این هستند که تایید صلاحیت ها اعلام و تاریخ مجمع مشخص شود و این رشته پس از پشت سر گذاشتن حواشی و کشمکش های زیاد بالاخره بتواند رئیس دار شود.
اسامی کاندیداها به شرح زیر است:
محمد بابایی، سید رضا میرابوطالبی، حمیدرضا پارسی منش، محمود ترابی گودرزی، افشین داوری، رسول هاشم کندی اسدی، علی دادگر، محمد صانعی، بهمن محمدرضایی و عبدالرحمن قاسمی نافچی
اسامی ورزشکاران، داوران و مربیان رای دهنده در مجمع انتخاباتی دوچرخه سواری:
ورزشکاران: محمد دانشور خرم، احسان خادمی، علی علی عسگری، فرانک پرتوآذر، ماندانا دهقان و سولماز کربلایی
مربیان: محمود وفایی، محمد ابوحیدری، ریحانه طالبی و فرشته چلانی
داوران: محمدرضا صفاپور و طاهره پورحیدری
منبع:

1401/08/14
14:26:52
5.0 / 5
238
تگهای خبر: پذیرش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا