رسیدگی در ۱۸ آبان؛

جزییات جلسه پرونده باشگاه پرسپولیس با رادوشویچ

جزییات جلسه پرونده باشگاه پرسپولیس با رادوشویچ

به گزارش ساماس، مدیر امور بین الملل پرسپولیس اظهار داشت: پرونده پرسپولیس با رادوشویچ با سه داور بررسی می شود.به گزارش ساماس به نقل از مهر، امیرعلی حسینی در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس، در ارتباط با جلسه پیش روی C.A.S در ارتباط با پرونده بوژیدار رادوشویچ عنوان کرد: دستور کار دادگاه داوری ورزش در رابطه با این پرونده چندی قبل، برای باشگاه پرسپولیس ارسال شد. بر مبنای آن جلسه رسیدگی ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه نهم نوامبر ۲۰۲۲، برابر با ساعت ۱۲ به وقت تهران در ۱۸ آبان خواهد بود.
وی افزود: زبان جلسه، انگلیسی تعیین شد و مطابق قانون ۲۸، لوزان سوییس برای برگزاری جلسه تعیین گردید. در نامه مذکور C.A.S، صلاحیت خود برای رسیدگی به پرونده را تایید نمود و سه داور هم این کار را انجام می دهند. دادگاه داوری ورزش یک داور ایتالیایی را برای این منظور تعیین کرده است. از سوی ما یک داور ایرانی و از جانب رادوشویچ هم یک داور انگلیسی ارائه شد.
مدیر امور بین الملل پرسپولیس در ارتباط با مبحث روادید تصریح کرد: طبق انتظار نباید مشکلی باشد. C.A.S، دعوت نامه ها را مستقیم برای سفارت سوییس در ایران ارسال کرده و کارها در حال انجام می باشد.

1401/08/08
13:45:12
5.0 / 5
483
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
ساماس - یوگا