فكری:

امتیاز گرفتن از سپاهان دشوار می باشد اما نیم نگاهی هم به بردن داریم

امتیاز گرفتن از سپاهان دشوار می باشد اما نیم نگاهی هم به بردن داریم

به گزارش ساماس سرمربی تیم فوتبال نساجی می گوید تیمش در درجه اول به دنبال شكست نخوردن برابر سپاهان است اما برای پیروزی هم تلاش می كند.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال نساجی در نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر سپاهان بیان نمود: در ابتدا باید یادآوری کنم که فوتبال جایی است که در آن بتوانیم با بسیاری از دوستان مان تجدید دیدار داشته باشیم و از نزدیک همدیگر را ببینیم. فوتبال می تواند برای تجدید دوستی ها یک وسیله باشد و فضای خوبی را در جامعه به وجود بیاورد.

او همینطور برای قلعه نویی آرزوی سلامتی کرد و اظهار داشت: برای همه دوستان و همکارانم در مجموعه فوتبال آرزوی سلامتی می کنم و امیدوارم در صحت و سلامت باشند و هیچ کدام از این دوستان را در لباس بیمارستان و کسالت نبینیم.

فکری درباره نتایج اخیر تیمش برابر تیم های بالای جدولی و جدال با سپاهانی که برابر استقلال شکست خورد هم توضیح داد: باید از مجموعه و مدیریت باشگاه بابت پشتیبانی تشکر کنم. در مجموعه ما همه درست کار می کنند و در این مدتی که ما آمدیم نتایج خوبی کسب کردیم و این ها به هم ربط دارند. برای بازی فردا هم خودمان را آماده کرده ایم. به داشتن این بازیکنان افتخار می کنم که در این زمان همه سختی ها را تحمل و یکدل و یکدست تلاش کردند و نتایج خوبی را رقم زدند. می دانیم بازی فردا دشوار می باشد ولی با عنایت به انگیزه ای که بازیکنان مان دارند و تلاشی که در این زمان داشته اند، امیدواریم از این بازی هم با دست پر بیرون بیاییم.

سرمربی نساجی در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش در بازی با سپاهان به دنبال عرضه بازی تهاجمی است هم اظهار داشت: با عنایت به این که ما میهمان هستیم مطمئنا در درجه اول به کسب یک امتیاز فکر می نماییم. البته فقط برای بسته بازی کردن به زمین نمی رویم. بازی هایی داشتیم که با وجود تساوی موقعیت های زیادی را به وجود آوردیم و اگر بازیکنان دقت می کردند، می توانستیم برنده شویم. در بازی فردا هم نیم نگاهی به بردن داریم و هم اینکه می خواهیم حداقل امتیاز را بگیریم. سپاهان یکی از تیم های خوب است و مدیریت و سرمربی و بازیکنان خوب و با تجربه ای دارد. امتیاز گرفتن از این تیم خیلی دشوار می باشد اما امیدواریم با امتیاز برگردیم.

او درباره غایبان تیمش هم اظهار نمود: از زمانی که من به نساجی آمدم، یعنی از بازی با ماشین سازی به بعد، در هر مسابقه بازیکنانی داشتیم که صدمه دیده بودند و یا اینکه از بازی بعدی محروم می شدند. خدا را شکر نفراتی که در اختیارمان بودند، کاملا با انگیزه و اعتماد به نفس بازی کردند و توانستند کاری کنند که یا ببریم یا مساوی نماییم. برای بازی فردا هم تعداد زیادی مصدوم داریم و در اختیار ما نیستند ولی بازیکنان حاضر با همه وجودشان بازی می کنند. نتیجه بازی قابل پیشبینی نیست اما همین که با تمام وجود بازیکنانم بازی می کنند برای من مهم می باشد.
1399/05/15
22:13:58
5.0 / 5
2262
تگهای خبر: بیمار , بیمارستان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا