در گزارش ساماس مطرح شد:

تیم ملی فوتبال ایران در خط دفاعی ضعف دارد

تیم ملی فوتبال ایران در خط دفاعی ضعف دارد

به گزارش ساماس، کارشناس فوتبال با اشاره به اینکه تیم ملی هنوز در خط دفاعی ضعف هایی دارد اظهار داشت: کی روش از برگزاری دیدارهای اردوی اتریش درس های خوبی گرفت که می تواند در آینده به این تیم کمک نماید.هاشم حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر و درباب عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در اردوی اتریش و برگزاری دیدارهای تدارکاتی اظهار داشت: تیم ملی کشورمان دو بازی خوب را انجام داد تا یک محک جدی را تا شروع جام جهانی خورده باشد. در این دو دیدار بازیکنان ما عملکرد خوبی داشتند البته با تغییراتی که کارلوس کی روش در بازی با سنگال انجام داد شرایط دو بازی با یکدیگر فرق می کرد اما در مجموع فکر می کنم سرمربی تیم ملی به آنچه که می خواست دست پیدا کرد.
وی اضافه کرد: نباید فکر نماییم چون در این دو دیدار خوب بودیم پس در جام جهانی هم مشکلی نخواهیم داشت. در باد این دو دیدار نخوابیم. باید تلاش نماییم تا بتوانیم در جام جهانی حتی اگر صعود نکردیم بازی های قابل قبولی ارائه دهیم.
کارشناس فوتبال در مورد عملکرد کارلوس کی روش در این دو دیدار اظهار داشت: نباید همه موفقیت را به نام کی روش بنویسیم. اسکوچیچ را هم نباید بیش از این زیر سوال ببریم. او هم برای تیم ملی زحمت کشیده است.
وی افزود: با آمدن کارلوس کی روش آن اختلافات آشکار شده از بین رفت و همدلی بین بازیکنان برقرار شد و امیدواریم که تیم ملی کشورمان بتواند در جام جهانی بازی های خوبی از خود به نمایش بگذارد.
حیدری در پاسخ به این پرسش که آیا می توانیم در جام جهانی به دور بعد صعود نماییم اظهار داشت: در فوتبال هیچ چیز معلوم نیست. تا ثانیه های پایانی هر اتفاقی می تواند رخ دهد. گروه سختی داریم اما اگر بازیکنان ما با تمام توانشان به میدان بروند مطمئناً حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت. در دیدارهای دوستانه آنها بیشتر نگران این بودند که گرفتار لطمه دیدگی نشوند اما به طور قطع در سه بازی که مقابل انگلیس، ولز و آمریکا دارند با تمام قوا بازی خواهند کرد.
حیدری در پاسخ به این پرسش که عملکرد بازیکنان تیم ملی را مقابل سنگال چگونه دیدید اظهار داشت: تعدادی از بازیکنان عملکردی متوسط داشتند و هنوز به آن سطح بالا نرسیده اند. در خط دفاع هنوز نقاط ضعفی داریم که باید پوشش داده شود.
مهاجم سابق فوتبال ایران افزود: در خط حمله خوب بودیم اما باید بهتر اینها باشیم. درون دروازه هم حسینی فوق العاده بود و اگر او نبود به طور قطع چند بار دروازه ما مقابل سنگال باز می شد. اعتقاد دارم کارلوس کی روش درس خوبی از این بازی ها گرفته و به طور قطع تا شروع جام جهانی نقاط ضعف تیم ملی را برطرف خواهدنمود.


منبع:

1401/07/12
10:08:23
5.0 / 5
377
تگهای خبر: بازی , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲