سرپرست فدراسیون شمشیربازی:

در انتخابات شرکت می کنم

در انتخابات شرکت می کنم

به گزارش ساماس، سرپرست فدراسیون شمشیربازی ضمن اشاره به اولویت های کاری اش، بر مهیا کردن شرایط برای برگزاری انتخابات فدراسیون تصریح کرد و اظهار داشت: تصمیمم حضور در این انتخابات است.علیرضا پورسلمان که هفته گذشته به عنوان سرپرست فدراسیون شمشیربازی منصوب گردید در گفتگو با خبرنگار مهر با تأکید بر این که مهیا کردن شرایط انتخابات با اهمیت ترین ماموریتش در این فدراسیون است، اظهار داشت: ماموریت سه ماهه گرفته ام تا انتخابات را برگزار کنم. بدین سبب یکی از با اهمیت ترین اولویت ها در شروع به کار همین مساله است و این که خیلی سریع شرایط لازم و قانونی برای آنرا مهیا نماییم.
وی که از پیشکسوتان حوزه شمشیربازی است به این پرسش که «آیا خود شما هم برنامه ای برای ورود به انتخابات دارید؟» پاسخ مثبت داد و تصریح کرد: اگر بتوانم حمایت هیات های استانی را به دست بیاورم حتما در انتخابات شرکت خواهم کرد.
سرپرست فدراسیون شمشیربازی به دیگر برنامه هایی که برای دوره سرپرستی اش دارد اشاره نمود و افزود: علاوه بر انتخابات، اولویت های دیگری هم مدنظر است که تا زمان برگزاری انتخابات باید پیگیر آنها باشم. یکی از با اهمیت ترین برنامه ها، تدوین تقویمی است که از شروع سال جاری میلادی ملاک عمل در زمینه اجرایی باشد و برمبنای برنامه ریزی های لازم برای اجرای تقویم و تأمین بودجه لازم را انجام دهیم.
پورسلمان اشاره کرد: توجه ویژه به دو اسلحه فلوره و اپه در زمینه مربیان، تیم های ملی و استانها از دیگر مواردی است که باید با جدیت دنبال شود. همین طور نباید از تجهیزات فنی و کمبودهایی که در این بخش داریم، غافل شویم. با کمک بخش خصوصی باید به کم و کاستی های این بخش سروسامان دهیم.
وی که هم اکنون متصدی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد هم است، اشاره کرد: آموزش هم یکی از محورهایی است که در دستور کار قرار دارد. هم اکنون تعداد مربیانی که می توانیم از آنها استفاده نمائیم به حد انگشتان دست رسیده است. بحث آموزش باید خیلی جدی پیگیری شود. به یکی دو دوره در طول سال هم نباید بسنده نماییم. قبل از اتمام سال میلادی جاری چند دوره برگزار می نماییم و پس از آن هم برگزاری آنها را ادامه می دهیم.
سرپرست فدراسیون شمشیربازی موردتوجه قرار دادن رده های سنی پایه و فعالیت در این بخش را هم به عنوان یکی از محورهای فعالیتش عنوان نمود و تصریح کرد: پیگیری این برنامه را بوسیله المپیاد استعدادها که به زودی شروع می شود، انجام می دهیم. اما در عین حال هم توجه جدی به مسابقات قهرمانی کشور خواهیم داشت تا بوسیله برگزاری آن رده بندی ورزشکاران در هر سه اسلحه را داشته باشیم.
پورسلمان که قبل از این به عنوان دبیر با فدراسیون شمشیربازی همکاری داشت، اظهار داشت: اینها قسمتی از کارهایی است که باید به سرانجام برسند. در کل کارهای روی زمین مانده زیادی است که باید یکی یکی موردتوجه قرار گرفته و انجام شوند تا بتوانیم شمشیربازی را از شرایط فعلی نجات دهیم.
وی با اشاره به مدیریت گذشته فدراسیون شمشیربازی اشاره کرد: تحت هیچ شرایطی برگشت به گذشته ندارم. احترام به پیشکسوت خط قرمز من است و حتی دست آنها را می بوسم. برای مدیریت پیشین فدراسیون و زحماتی که برای شمشیربازی متحمل شدند هم احترام زیادی قائل هستم. بدون توجه به گذشته فقط به آینده نگاه می کنم و کارهایی که باید برای آن انجام دهم.


منبع:

1401/07/03
14:06:36
5.0 / 5
536
تگهای خبر: آموزش , بازی , تجهیزات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا