توضیحات تاج درباره ی نامه اخیر فیفا به فدراسیون فوتبال

توضیحات تاج درباره ی نامه اخیر فیفا به فدراسیون فوتبال

ساماس: مهدی تاج در ارتباط با نامه فیفا به فدراسیون فوتبال درباره ی پرداخت نشدن دستمزد ویلموتس توضیحاتی ارائه داد.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال عصر چهارشنبه در حاشیه مجمع عمومی هیات فوتبال استان مازندران درباره ی نامه فیفا به فدراسیون فوتبال در خصوص پرداخت نشدن دستمزد ویلموتس اظهار داشت: نامه ای آمده که اگر اعتراضی به نتیجه این پرونده داریم باید اعلام نماییم. اعتراض مان را نوشتیم. اساس پرونده ویلموتس به خاطر تحریم ما بود و این موجب شد نتوانیم پول را بدهیم. در رای اعلام شده به صراحت این مساله اعلام شده است. ما همچنان هم تحریم و خواهان این هستیم فیفا تحریم را بردارد، پول های ما را بدهد تا بتوانیم روند کارهای مان را طی نماییم.
او در ارتباط با مجمع انتخاباتی استان مازندران عنوان کرد: اتفاقات خوبی افتاد و کادر این مجمع تکمیل شد. مجمع به توسعه نیاز داشت تا آقای خلردی بتواند کار را بهتر پیش ببرد. سهم استان مازندران بی نظیر است و الان نزدیک به ۶۰ بازیکن لیگ برتری از این استان هستند. سهم استان مازندران در همه رده های ملی بسیار عالی است. این استان برای ما اهمیت دارد و دوست داریم رونق این استان در فوتبال بیش تر شود.
رییس فدراسیون فوتبال افزود: زحمات زیادی در گذشته هم کشیده شده است و اعتقاد دارم و برنامه ریزی ساختاری و سخت افزاری هم در مجموعه وجود داشته باشد. ورزشگاه های مناسب یکی از مسائل سخت افزاری است که باید شرایط برقرار شود. بحث دوم ساختمان هیات فوتبال است که امروز کلنگش را خواهیم زد و من هم برای این کار ۲۰۰ میلیون تومان کمک خواهم کرد. نخستین چراغ را فدراسیون روشن می کند. ما بدنبال این هستیم به هیات های فوتبال از نظری ساختاری کمک نماییم. از زمان دکتر دادکان زمین هایی گرفته و به استانها داده شد.
او افزود: تعدادی از ساختمان های هیات فوتبال هم تولید شده است. آقای کفاشیان، صفایی فراهانی و عزیز محمدی در این راه کمک کردند و من هم باید این راه را ادامه دهم. استان خوزستان و استانهای دیگر در این رابطه مشکلات زیادی دارند. ان شاءالله از فردا برای ساخت ساختمان هیات فوتبال در این استان شروع خواهند کرد و قول داده اند دو ساله آنرا به پایان برسانند.
تاج در ارتباط با عملکرد هیات فوتبال استان مازندران اظهار داشت: ارزیابی مثبتی داشته ام. اعتقادم این است که دارد اتفاق خوبی می افتد. البته در انتخاب مدیریت قبلی هم نقش داشتم و این هشتمین مجمعی است که در استان برگزار می گردد و من حضور پیدا کردم. مدیریت قبلی هم کارهای خوبی انجام داد و الان هم بسیار امیدوار هستم اتفاقات خوبی برای استان رخ دهد.
منبع:

1401/06/30
21:44:57
5.0 / 5
442
تگهای خبر: بازی , تولید , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا