مذاکرات ادامه دار اسکوچیچ برای فسخ قرارداد

مذاکرات ادامه دار اسکوچیچ برای فسخ قرارداد

ساماس: سرمربی کروات تیم ملی و دستیارانش برای فسخ قرارداد با تیم ملی و دریافت غرامت از این فدراسیون، جلسات چند باره ای را طی روزهای گذشته انجام داده اند.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، پس از اعلام رسمی فدراسیون فوتبال برای قطع همکاری با دراگان اسکوچیچ، این سرمربی کروات و دستیارانش همچنان در ایران هستند و هنوز بر سر مبلغ پرداختی از طرف فدراسیون فوتبال به ایران به این مربی برای فسخ قرارداد توافق نشده است.

طی روزهای گذشته دراگان اسکوچیچ به همراه وکیل و مدیر برنامه خود جلسات چندباره ای را فدراسیون فوتبال برگزار کرده و هنوز دو طرف سر مفاد فسخ قرارداد به توافق نرسیده اند. اسکوچیچ امروز هم در فدراسیون فوتبال حاضر شد و این دفعه در حضور تعدادی از اعضای هیات رئیسه بر سر فسخ قرارداد گفت و گو خواهد شد.

به گفته منصور قنبرزاده، دراگان اسکوچیچ تا موعد فسخ قرارداد به اندازه ۱۵ روز از ایران طلبکار است و دستمزد باقی مانده او پیش از اعلام رسمی جدایی از تیم ملی ایران، در حدود ۶ میلیارد تومان بود که از طرف این فدراسیون پرداخت گردید تا اسکوچیچ در فیفا از ایران شکایت نکند.

پیش از این اعلام شده بود که فدراسیون فوتبال در صورت فسخ قرارداد اسکوچیچ می تواند دستمزد سه ماه از قرارداد او را پرداخت کند اما با جلسات متوالی اسکوچیچ در این فدراسیون، بنظر می رسد که روند جدایی طرفین از همدیگر به این سادگی ها نیست.

منبع:

1401/06/21
14:34:19
5.0 / 5
455
تگهای خبر: فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا