مورایس:

جلسه ای با کی روش نداشتم

جلسه ای با کی روش نداشتم

ساماس: سرمربی سپاهان می گوید وقفه لیگ به بازیکنان سپاهان کمک می نماید تا فشار کمتری روی آنها باشد.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، ژوزه مورایس در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت: خوشحالم اینجا هستید. آلومینیوم اراک خوب فوتبال بازی کند و کمی از بازی شان را دیدم و تیم خوبی هستند. فردا بازی زیبایی خواهیم داشت. ما می خواهیم در خانه بازی خوبی برای خودمان و هواداران انجام دهیم. من هیچوقت راجع به نتیجه صحبت نمی کنم اما می توانم بگویم جو خوبی حاکم است و امیدوار هستم همه چیز خوب جلو برود.

او درباره ی مصدومیت مانوئل فرناندز اظهار داشت: او یک مصدومیت درجه یک دارد و به بازی فردا نمی رسد.

سرمربی سپاهان درباره ی اخباری در خصوص صحبت های کارلوس کی روش با او برای حضور در تیم ملی ایران بیان کرد: من هیچ جلسه ای با کی روش نداشتم.

او در رابطه بازی با تیم های دفاعی عنوان کرد: اگر سپاهان باشید، تیم های حریف می کوشند خوب دفاع کنند. این نشان دهنده کیفیت خوب ما دارد. درحال کار کردن هستیم و وقتی بخواهید یک تیم خوب داشته باشید، باید روزانه کار نماییم. همه چیز به سرعت تغییر نمی کند و هفته به هفته باید کار نماییم تا بتوانیم شرایط تیم را بهتر نماییم. ما هم بدنبال راهکار هستیم.

سرمربی سپاهان درباره ی عدم آشنایی اش با لیگ برتر و تاثیر این مساله روی تیمش اظهار داشت: ما همه چیز را هیچوقت نمی دانیم. حتی اگر ۲۰ سال در اینجا بودم، باز هم چیزهای جدید می دیدم. اینکه می گویم شناخت ندارم، یعنی با فرهنگ مردم آشنایی ندارم و می خواهم با شرایط آشنا شوم تا بتوانیم به هدف هایمان برسیم. من هنوز استاد نشدم اما می توانم امکانات بیشتری برای تیمم فراهم کنم تا بازی هایمان را ببریم.

او افزود: تعطیلات برای ما بار مثبتی خواهد داشت. وقفه کوچک موجب می شود بار فشار و فکر از روی آنها کم شود. ما هم در این زمان می توانیم روی جزئیات کار نماییم. این زمان کوچک برای ما خوب است.

منبع:

1401/06/18
23:27:30
5.0 / 5
504
تگهای خبر: بازی , فوتبال , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا