حضور دبیر مستعفی ژیمناستیك در جلسات فدراسیون

حضور دبیر مستعفی ژیمناستیك در جلسات فدراسیون

دبیر سابق فدراسیون ژیمناستیك كه بهمن ماه استعفایش را داده بود همچنان در فدراسیون حضور دارد و در جلسات شركت می كند.به گزارش ساماس به نقل از مهر، آخرین مجمع عمومی فدراسیون ژیمناستیک که ۱۹ بهمن ماه با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان انجام شد با استعفای خزانه دار این فدراسیون همراه بود. مدتی بعد بااینکه به صورت غیر رسمی شنیده شد که دبیر فدراسیون نیز در فاصله کوتاهی از زمان برگزاری مجموع از سمت خود استعفا داده است.
محسن سلیمانی که بعد از انتخابات بعنوان گزینه همراه و همسو با اینچه درگاهی بعنوان دبیر فدراسیون برگزیده شد و در همه تصمیمات نیز حضوری پررنگ داشت حتی پس از استعفا نیز در فدراسیون حضور دارد.
وی در جلسه اخیر مدیر کل اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان با رئیس فدراسیون ژیمناستیک نیز حضور داشت و در تصاویر گزارش خبری وزارتخانه مشاهده می شود. هرچند این تصاویر به صورت برش داده شده در سایت خبری فدراسیون ژیمناستیک انعکاس داده شده است.
با این حساب باید جدایی سلیمانی از بدنه فدراسیون ژیمناستیک را تنها جدایی وی از پست دبیری تلقی نمود و وی احتمالاً حداقل بعنوان مشاور در فدراسیون حضور دارد.

1399/05/14
14:17:03
5.0 / 5
1437
تگهای خبر: سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
ساماس - یوگا