مسئول كمیته مسابقات لیگ برتر:

به گل محمدی حق می دهم ناراضی باشد

به گل محمدی حق می دهم ناراضی باشد

به گزارش ساماس، مسئول کمیته مسابقات لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: به گل محمدی بابت نداشتن چمن مناسب برای بازی کردن حق می دهم.به گزارش ساماس به نقل از مهر، سهیل مهدی بعد از اختتام نشست هم اندیشی مدیران عامل لیگ برتری با مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ اظهار داشت: بحث فاکتور و بخشنامه ها پابرجا است در این نشست هم تغییری ایجاد نشد. شرایط مشکل تر شده است و باشگاه ها باید از همین امروز پیگیری کنند. مسئول بخش مجوز حرفه ای انتخاب شده اند و کار خودرا به خوبی پیش می برند و فرصتی خوبی هم برای باشگاه ها است تا بتوانند از این وقفه ای که به وجود آمده است نهایت استفاده را ببرند و امیدوار هستم مانند سالهای قبل همه چیز را به دقیقه ۹۰ نسپارند و کارهای خودرا به خوبی پیش ببرند.
مسئول کمیته مسابقات لیگ برتر درباره ی زمان برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران اشاره کرد: ۲۰ شهریور ماه اردو ی داخلی تیم ملی شروع خواهد شد و ۳۰ بازیکن حضور خواهند داشت. باتوجه به برنامه فیفا دی هیچ برنامه ای برای لیگ پس از ۱۹ شهریور نخواهیم داشت تا سرمربی تیم ملی به فدراسیون اعلام نماید. ما یک هفته را به خاطر تیم ملی از دست می دهیم اما تیم ملی خطر قرمز ما است و اولویت فوتبال کشور شمرده می شود و امیدوار هستم نتایج خوبی را هم برای تیم ملی رقم بخورد.
او درباره ی دلخوری مربیانی همچون یحیی گل محمدی بابت نداشتن زمین چمن مناسب برای بازی های لیگ برتر اشاره کرد: به گل محمدی حق می دهم. کیفیت چمن ورزشگاه ها مناسب نمی باشد و مسابقات باید در ورزشگاه هایی که چمن مناسب و زیر ساخت ها مناسب دارند برگزار نماییم. در ادامه راه ما باید به فکر زیر ساخت های ورزشگاه ها باشیم تا بتوانیم کیفیت بهتری در بازی های لیگ شاهد باشیم. سازمان لیگ فشار خودرا می آورد، اما باید بپذیریم که زیر ساخت های ما حداقل بوده و فرصت آماده کردن زمین طبیعی برای باشگاه ها دشوار است. در تهران بازی های لیگ برتر لیگ یک و لیگ دو تنها در ۲ ورزشگاه برگزار می گردد و این فشردگی بازی ها کیفیت چمن زمین ها را پایین می آورد. تقریباً همه ورزشگاه های ما خاصیت های برگزاری بازی در شب را دارند و ما این مساله را بررسی کردیم. تنها چند باشگاه است که به آنها هم فشار می آوریم تا اوضاع بهتر شود.

1401/06/13
23:30:47
5.0 / 5
421
تگهای خبر: بازی , فوتبال , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا