سرپرست باشگاه پرسپولیس:

با برانكوی بزرگ خوب رفتار نشد!

با برانكوی بزرگ خوب رفتار نشد!

مهدی رسول پناه اظهار داشت: قبل از این با برانكوی بزرگ خوب رفتار نشد و او پس از كسب 7 جام با پرسپولیس شایسته این موقعیت نبود.به گزارش ساماس به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مهدی رسول پناه درباب آخرین وضعیت پرونده های این باشگاه اظهار داشت: در شرایط دشواری هستیم که چند پرونده بین المللی که ممکنست برای پرسپولیس دردسرساز شوند، در مراحل مهمی هستند و پس از پرداخت نشدن طلب مربیان و بازیکنان خارجی در یکی، دو سال قبل حالا آن زمان تاریخی و سرنوشت ساز برای باشگاه فرا رسیده است.
سرپرست باشگاه پرسپولیس افزود: با خودمان تعارف نداریم. قبل از این با برانکوی بزرگ خوب رفتار نشد و او پس از کسب ۷ جام با پرسپولیس شایسته این موقعیت نبود. اما با وجود مسائل و مشکلات مالی فراوان، استارت حل کامل این مشکل و راحت کردن خیال هواداران از چند ماه پیش زده شده است. همچون اینکه از مدت ها قبل تلاش ها در زمینه های حقوقی، نامه نگاری ها و تامین منابع مالی شروع شده و گام های مهمی هم در این جهت برداشته شده است.
رسول پناه اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس هم اکنون در تلاش است تا از منابع مختلف، نسبت به تامین اعتبار مورد نیاز اقدام نماید و امیدواریم با تلاش هایی که در هیات مدیره و از طرف معاونان و مدیران و همه ارکان مجموعه در حال انجام می باشد موفق به انجام این مهم شویم. به این معنا که بجای استفاده از ظرفیت های حقوقی برای عقب انداختن پرداخت ها و ارجاع آن به آینده و احیانا مدیران آینده، نسبت به حل مشکل هر چند سخت و دشوار اقدام گردد. در این راه اساسا حمایت روانی و معنوی هواداران بسیار موثر خواهد بود و انگیزه و انرژی لازم را به مجموعه خواهد داد.
او اظهار داشت: مدتی پیش در نامه ای به فیفا، درخواست شد طلب دو دستیار برانکو یعنی زلاتکو ایوانکوویچ و ایگور پانادیچ از محل دارایی پرسپولیس نزد فیفا پرداخت گردد که در موارد قبلی بعنوان یک رویه قابل قبول از طرف فیفا پذیرفته شده بود. همین طور در رابطه با مطالبات مارکو استیلینوویچ هم برنامه ریزی شده که به زودی نسبت به تسویه مطالبات وی اقدام گردد. همه اینها در حالی ‍است که برنامه اصلی باشگاه در این زمان مربوط به تامین منابع مالی برای انجام تعهدات نسبت به برانکو ایوانکوویچ بوده.
سرپرست باشگاه پرسپولیس افزود: باتوجه به شرایط سخت اقتصادی در کشور بعد از شیوع کرونا، فراهم کردن هزینه های جاری باشگاه، پرداخت مطالبات چند طلبکار سابق، بالا رفتن نرخ ارز کار سخت و دشواری پیش روی باشگاه بود اما الان در مراحل آخر آن هستیم و با کمک خدا و دعای خیر هواداران این پرونده به خوبی و خوشی تمام می شود تا کام هواداران پس از پوکر قهرمانی تلخ نشود.
او با اشاره به واریز نشدن پول انتقال بیرانوند به حساب باشگاه اظهار داشت: قرار بود پول انتقال بیرانوند به حساب باشگاه برسد اما هنوز این اتفاق نیفتاده است. ما برنامه ریزی کرده بودیم پس از رسیدن این پول قسمتی از طلب برانکو را به حسابش بریزیم و بخش دیگری را هم تا اختتام هفته به حسابش واریز نماییم. با این وجود پس از نشستن پول در حساب باشگاه این کار حتما صورت می گیرد و ما در چند مرحله طلب آقای برانکو را پرداخت خواهیم کرد.

1399/05/13
22:23:13
5.0 / 5
1601
تگهای خبر: سایت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا