تنها راه اعزام بانوان پاراوزنه بردار به بازیهای هانگژو از زبان حسین رضازاده

تنها راه اعزام بانوان پاراوزنه بردار به بازیهای هانگژو از زبان حسین رضازاده

به گزارش ساماس، رئیس انجمن پارا وزنه برداری اظهار داشت: بانوان پاراوزنه بردار در صورتیکه بتوانند رکورد خودرا بالا برند به بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین اعزام خواهند شد.


حسین رضازاده در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از وضعیت تیم پاراوزنه برداری مردان، اظهار داشت: تیم وزنه برداری مردان در وضعیت بسیار خوبی سر می کند و درحال آماده سازی خود جهت شرکت در بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین هستند، البته امسال مسابقات بین المللی فزاغ امارات را نیز پیش رو داریم که تلاش بر این است تیم خوبی را برای سال آینده برای شرکت در بازیهای پاراآسیایی و مسابقات جهانی برای کسب سهمیه پارالمپیک 2024 پاریس آماده نماییم.
وی درباره ی وضعیت روح الله رستمی و عدم حضورش در اردوی تیم ملی اظهار داشت: وی به سبب لطمه دیدگی و عمل جراحی که انجام داده بود پس از رقابت های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه کره جنوبی در اردوی تیم ملی حضور نداشت تا لطمه دیدگی اش بهبود پیدا کند، هم اکنون شرایط خوبی دارد و باید تمرینات خودرا جهت شرکت در بازیهای پاراآسیایی چین شروع کند. رستمی یکی از ورزشکاران بااخلاق و مدال آور پاراوزنه برداری است که امیدوار هستم زودتر به جمع اردونشینان ملحق شود.
رئیس انجمن پاراوزنه برداری همین طور درباب وضعیت زنان وزنه بردار جهت شرکت در بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین، اشاره کرد: زنان پاراوزنه بردار برای نخستین بار در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه کره جنوبی حضور داشتند و عملکرد آنها راضی کننده بود، استارت کار زنان وزنه بردار در مسابقات قهرمانی کشور سال قبل زده شد و از نظر رکوردی روند رو به رشدی داشتند، اگر بخواهیم شرایط حضور آنها را در بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین فراهم نماییم باید رکورد بانوان افزایش پیدا کند تا امکان اعزام به این بازیها را برای نخستین بار داشته باشند.
رضازاده در آخر درباب حضور بانوان وزنه بردار در مسابقات قهرمانی کشور، اضافه کرد: امسال نیز همانند سال قبل اهتمام داریم مسابقات قهرمانی کشور را به مناسبت سالگرد مرحوم سیامند رحمان با حضور تیم های خارجی و زیر نظر IPC برگزار نماییم که بانوان وزنه بردار نیز رقابت خواهند داشت، قهرمانی کشور فرصت خوبی برای بانوان است که با افزایش رکورد خود بتوانند شرایط حضورشان را در بازیهای پاراآسیایی فراهم آورند.
منبع:

1401/06/06
09:18:26
5.0 / 5
524
تگهای خبر: بازی , جراحی , شركت , عمل جراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا