گوش او شنوا نیست

عصبانیت باشگاه آاک و تعجب یونانی ها از تصمیم کریم انصاریفرد!

عصبانیت باشگاه آاک و تعجب یونانی ها از تصمیم کریم انصاریفرد!

به گزارش ساماس، مورد عجیب کریم انصاریفرد مهاجم ایرانی تیم فوتبال آاک، تعجب رسانه های یونانی را به دنبال داشته است.به گزارش ساماس به نقل از مهر، کریم انصاریفرد مهاجم ایرانی تیم فوتبال آاک باوجود این که یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد، در فهرست مازاد باشگاه یونانی قرار گرفته است. انصاریفرد ماه هاست که در فهرست مازاد بوده اما هنوز تیم جدیدی را انتخاب نکرده است. این در شرایطی است که قرارداد او با آاک ۵۰۰ هزار یورو است.
این مبحث تعجب رسانه های یونان و عصبانیت باشگاه آاک را به دنبال داشته است.
سایت betcosmos با اشاره به اینکه کریم انصاریفرد سخت ترین مورد از بازیکنانی است که در فهرست سیاه آاک قرار دارد، نوشت: «آاک می خواهد از پرداخت نیم میلیون یورو سال آخر قرارداد انصاریفرد خلاص شود. از آغاز تابستان به این مهاجم ایرانی برای پیدا کردن تیم اطلاع رسانی شده است اما فعلا پیشرفتی حاصل نشده. آنچه جای تعجب دارد، برخورد خود انصاریفرد است. در سال جام جهانی هستیم و یافتن تیم، تنها امید این مهاجم برای حضور در تیم ملی کشورش است اما گوش او به پیشنهاداتی که از داخل و خارج یونان می آید، شنوا نیست.»

در ادامه مطلب این رسانه آمده است: «گزارش ها در ایران حاکی از پیشنهادات مستمر پرسپولیس به وی است که پاسخ او همواره منفی بوده. این مهاجم ایرانی مورد توجه باشگاه های لامیا و OFI هم قرار گرفته بود اما به نظر می آید لامیا از انتظار او خسته شد و خط حمله خویش را با ریچموند بواکی تقویت کرد. ازاین رو به نظر می آید اقامت در آتن اولویت مطلق انصاری فرد باشد. اینجا یک سوال مهم برای آاک مطرح می شود. آیا این باشگاه همچنان به بازیکنی برای بیرون نشستن پول گزافی می دهد یا چاره دیگری پیدا خواهد کرد؟»
رسانه هایی چون sportdog و sportime هم با بازنشر این مطلب، عنوان کردند باشگاه آاک از دست مهاجم ایرانی خود عصبانی است!


1401/05/30
12:27:21
5.0 / 5
634
تگهای خبر: بازی , سایت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
ساماس - یوگا