سرپرست فدراسیون بیلیارد، بولینگ و بولس:

روال خاص فدراسیون را حدودا طی كرده ایم

روال خاص فدراسیون را حدودا طی كرده ایم

لرستان سرپرست فدراسیون بیلیارد، بولینگ و بولس اظهار داشت: با گذشته كاری ندارم و مسئول عملكرد خودم هستم.


محمدرضا مقصودلو ۱۲ مردادماه در مجمع انتخاباتی هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس لرستان اظهار نمود: باور و اعتقادم این است که اگر هیئت های استانی خوب باشند، بیشتر می توانیم پیشرفت نماییم و در این راستا فدراسیون هم نقش دارد و باید از همه لحاظ هیئت های استانی را حمایت کند.
وی با اعلان اینکه از روز اول گفتم نباید دنبال این باشیم که چه کسی موافق یا مخالف من است، افزود: باید فضا بدهیم که همه افراد فعالیت کنند به هر ترتیب کار اجرایی مخالف هم دارد اما باید خودمان خوب باشیم.
مقصودلو افزود: اگر ورزشکار گلایه هایی دارد باید آنرا در فدراسیون مطرح کند و ما می توانیم صحبت ها را بشنویم و چاره اندیشی نماییم.
رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس اظهار داشت: روال خاصی که فدراسیون داشته را حدودا طی کرده ایم به جز یک مورد که صلاح نیست آنرا بگویم.
وی اشاره کرد: باید برابر توانمندی های خود حرف بزنیم و عمل نماییم. روزی که به فدراسیون آمدم ساختارهای خوب را تقویت کردیم و تا زمانی که من در فدراسیون هستم نمی خواهم کسی از من تعریف کند بلکه از کارهای خوب فدراسیون تعریف کنند.
مقصودلو اضافه کرد: هر کسی هم مخالف من است صحبت هایش را می شنویم و برای رفع آن تلاش می نماییم. با گذشته کاری ندارم و مسئول عملکرد خودم هستم و شفاف همه جزئیات خصوصاً در بخش مالی را اعلام می کنم.
وی بیان کرد: تمام اعزام های برون مرزی را برابر مصوبه با جزئیات در سایت می گذاریم که همگان آنرا ببینند. فدراسیون در کنار ورزشکاران است و آنان را رها نمی نماییم.1399/05/13
12:06:54
5.0 / 5
1547
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳