ستاره پرتغالی سپاهان:

دنبال قهرمانی در لیگ و حذفی هستیم

دنبال قهرمانی در لیگ و حذفی هستیم

ساماس: مانوئل فرناندز ابراز امیدواری کرد در نخستین فصل حضورش در سپاهان هر دو عنوان قهرمانی در ایران را کسب کند.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا و به نقل از سایت اسپور هابر ترکیه، مانوئل فرناندز که مدتی در سوپرلیگ برای بشیکتاش و کایسری اسپور بازی می کرد به باشگاه سپاهان ایران منتقل شد. ستاره پرتغالی که یک هفته است با تیم ایرانی تمرین می کند و اردوی پیش فصل جدید خودرا در مجموعه ورزشی کوجائلی ادیس سپری می کند، به صحبت درباره حضور در سپاهان و بازی در لیگ ترکیه پرداخت.
هدف ما قهرمانی در لیگ و جام حذفی است
مانوئل فرناندز با اشاره به اینکه هدفش در این فصل با سپاهان قهرمانی است اظهار داشت: یک هفته است که این جا هستم. باشگاه ما پارینه سوم شد، سپاهان باشگاه بزرگی است. البته هدف ما امسال قهرمانی در لیگ و جام حذفی است.
بشیکتاش مثل قلب من است، مثل زندگی من است
این بازیکن درباره روزهایی که در بشیکتاش سپری کرده است، اظهار داشت: من با هواداران بشیکتاش احساس خوبی دارم. این جا خانه دوم من است. من همان چیزهایی را که در بنفیکا تجربه کردم در بشیکتاش هم تجربه کردم. بشیکتاش مثل قلب من است، مثل زندگی من. زندگی دوم من. من هیچ گاه نمی توانم بازی با فنرباغچه را که در لیگ توانستیم ۳ بر ۲ آنها را شکست دهیم فراموش کنم. در آخرین لحظه با گل اولکای شاهان پیروز شدیم. هم چنین هیچ گاه بازی را که در جام حذفی ترکیه بردیم را فراموش نمی کنم. سرود بشیکتاش را به یاد دارم اما صدایم خوب نیست.
منبع:

1401/05/08
19:02:18
5.0 / 5
559
تگهای خبر: بازی , زندگی , سایت , قلب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
ساماس - یوگا