سهیل مهدی:

شاید قدم بعدی AFC تعلیق لیگ ایران باشد

شاید قدم بعدی AFC تعلیق لیگ ایران باشد

به گزارش ساماس مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، احتمال تعلیق لیگ برتر کشور را رد نکرد و اظهار داشت: نمی دانم دیگر باید چه کار کنند که فوتبال ما استاندارد بشود.به گزارش ساماس به نقل از مهر، سهیل مهدی در مورد این که آیا کنفدراسیون فوتبال آسیا همانند فصل گذشته اعلام نموده است که استقلال و پرسپولیس بازهم از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم هستند؟ اظهار داشت: صراحتاً نگفته اند که این تیم ها حق حضور در لیگ قهرمانان را ندارند ولی بپذیریم پس از چند ماه که بحث صدور مجوز حرفه ای را رها کردیم شاید روزها سخت تر بشود.
وی تصریح کرد: نمی توانیم در یک فصل کنترل بدهی را داشته باشیم و الان یک فصل دیگر هم اضافه و پرونده ها انباشته تر شده است.
مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که آیا وام گرفتن پرسپولیس از بانک هم جزو بدهی های این باشگاه حساب خواهد شد؟ خاطرنشان کرد: وام پرسپولیس جزو بدهی نیست. بدهی به پرسنل، کارکنان و عوارض و… مدنظر است.
مهدی همینطور در واکنش به خبر یکی از رسانه های ورزشی ایران در خصوص احتمال تعلیق لیگ ایران به خاطر بی توجهی به اخطارهای کنفدراسیون فوتبال آسیا اظهار نمود: هر روز دارد این تیغ ممیزی تیزتر می شود. پس از آنکه در آسیا شرکت نکردیم نمی دانم باید چه کار کنند که استاندارد بشویم؟ شاید قدم بعدی تعلیق لیگ باشد.
وی که با برنامه «ورزشگاه» گفتگو می کرد، افزود: وقتی می گویند حق ندارید به آسیا بروید، قدم بعدی شاید لیگ باشد. اصلاً لیگ را تعلیق نکنند، وقتی قرار نیست به آسیا برویم پس لیگ چرا برگزار می شود؟
سهیل مهدی خاطرنشان کرد: هنوز بحث تعلیق لیگ ایران ابلاغ نشده است ولی خطرهای بعدی وجود دارد. اول اخطار بود، سپس جریمه نقدی و بعد هم محرومیت.


منبع:

1401/05/07
13:28:14
5.0 / 5
550
تگهای خبر: شركت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا