برگزاری مجمع سالیانه فدراسیون نجات غریق و غواصی

برگزاری مجمع سالیانه فدراسیون نجات غریق و غواصی

ساماس: مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون نجات غریق و غواصی برگزار شد و طی آن ترکیب هیات رئیسه این فدراسیون بر مبنای رای گیری مشخص شد.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون نجات غریق و غواصی امروز سه شنبه ۴ مردادماه به ریاست سید محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و با حضور مهدی حیدری رئیس فدراسیون و سید عبدی افتخاری بعنوان نماینده کمیته ملی المپیک برگزار شد.

آرش فرهادیان سرپرست دفتر امور مشترک فدراسیون ها، دکتر شادی قیاسی نایب رییس بانوان و مرتضی محسنی نایب رییس فدراسیون، محمد رواسی زاده دبیر کل فدراسیون و دبیر مجمع و همینطور نماینده حراست فدراسیون های ورزشی از دیگر افراد حاضر در مجمع بودند.
در آغاز این مجمع مهدی حیدری ضمن قدردانی از وزارت ورزش و حمایت های سید حمید سجادی وزیر محترم ورزش و سید محمد پولادگر معاون وی، از تأمین اعتبار لازم برای پرداخت حقوق سال قبل منجیان بعنوان نتیجه این حمایت ها یاد کرد.
او همینطور اشاره ای داشت به طرح فدراسیون برای تجهیز و ایمن سازی اماکن ورزشی که با حمایت وزارت ورزش و حسب دستور ریاست محترم جمهور، بودجه ویژه ای ویژه برای آن تخصیص پیدا کرد.
رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی در ادامه گزارش عملکرد و فعالیتهای سال ۱۴۰۰ این فدراسیون شامل دوره های آموزشی (بخش ها و سطوح مختلف)، مجامع انتخاباتی و عمومی هیات های استانی، مسابقات قهرمانی کشور، حضور در مجمع فدراسیون جهانی غواصی و تسویه حساب با این فدراسیون، پیگیری اردوی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات قهرمانی جهان (ایتالیا) در هر دو بخش آقایان و بانوان و.... را بعنوان نخستین دستورالعمل مجمع ارائه نمود.
در ادامه و پس از گزارش نماینده حسابرس مستقل فدراسیون، سونیا یامحمدی سرپرست خزانه داری فدراسیون گزارش در ارتباط با امور مالی، دارایی و صورت حساب دوره عملکرد سالیانه فدراسیون (۱۴۰۰) را ارائه نمود.
همینطور در غیاب بازرس قانونی فدراسیون که به علت مبتلا شدن به کرونا شرایط حضور در مجمع را نداشت، گزارش در ارتباط با وی و حوزه فعالیتش بعنوان سومین دستور العمل مجمع توسط دکتر محمدرواسی زاده دبیر مجمع تشریح شد.
عرضه و بررسی برنامه عملیاتی و تقویم ۱۴۰۱ فدراسیون بر مبنای گزارشی که پیش از این توسط فدراسیون در اختیار هیات های استانی قرار گرفته بود، دیگر دستورالعمل مجمع بود.
در ادامه با رای اعضای مجمع، تمام گزارش های عرضه شده به تصویب رسید.
رای گیری برای انتخاب اعضای هیات رئیسه شامل نواب رئیس اول و دوم، خزانه دار، کارشناس خبره مردان و نماینده هیات های استانی یکی دیگر از دستورالعمل های تعریف شده برای محمع عمومی و سالیانه ۱۴۰۰ فدراسیون نجات غریق و غواصی بود.
در این بخش بر مبنای رای گیری انجام شده از میان کاندیداها ترکیب هیات رئیسه به این شرح معرفی شد:
نایب رییس اول: شادی قیاسی (۴۲ رای)
خزانه دار: سونیا یامحمدی (۴۱ رای)
کارشناس خبره آقایان: سیروس احمدی (۴۱ رای)
نماینده هیات های استانی: نقی کریمیان (۳۴ رای)
برای تکمیل ترکیب هیات رییسه، مرتضی محسنی دیگر گزینه نایب رئیسی بود که موفق به دریافت رای قانونی اعضای مجمع نشد.
در انتها مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون نجات غریق و غواصی محمد پولادگر با تقدیر از تلاشهای صورت گرفته سال قبل اظهار داشت: گزارشی که ریاست فدراسیون عرضه کردند بیانگیر عملکرد خوب و فعالیت چشم گیر مجموع اعضای این فدراسیون است. آمارها هم نشان داده است که این عملکرد خوب نتایج خوبی به دنبال داشته است.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با تقدیر از زحمات مهدی حیدری تصریح کرد: شهادت می دهم که با عنایت به این که شرایط این فدراسیون با سایر فدراسیون های ورزش قهرمانی ما متفاوت می باشد اما حضور آقای حیدری بسیار چشمگیرتر از سایر رشته های قهرمانی ماست. این بیانگیر تعهد و دلسوزی ایشان نسبت به مسئولیتی است که در فدراسیون عهده دار است.
معاون وزیر ورزش در انتها با تکیه بر مسئولیت سخت و خطیری که منجیان دارند، ابراز امیدواری کرد که با عنایت به اهمیت مسئولیت پذیری برای فعالیت در این حوزه، فدراسیون نجات غریق و غواصی راه کارهایی جهت جذب افراد با این خصوصیت داشته باشد.
منبع:

1401/05/04
22:27:16
5.0 / 5
533
تگهای خبر: آموزش , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا