هنگام پور:

منتظر مشخص شدن برنامه لیگ بسكتبال بودیم

منتظر مشخص شدن برنامه لیگ بسكتبال بودیم

سرمربی تیم بسكتبال شهرداری بندرعباس اظهار داشت: ما منتظر مشخص شدن تاریخ شروع لیگ برتر بودیم و تا دو هفته آینده برنامه های خودرا تحویل شهردار می دهیم.رضا هنگام پور در گفت و گو با ایسنا، در مورد برنامه تیم شهرداری بندرعباس برای حضور در فصل جدید لیگ بسکتبال باتوجه به اعلام تاریخ شروع رقابت ها، توضیح داد: شخص شهردار نظر مثبتی نسبت به عملکرد تیم در فصل گذشته داشت و یک ماه پیش که باهم صحبت کردیم مصمم به شرکت در سوپر لیگ بود. منتظر بودیم تاریخ شروع لیگ مشخص شود که برنامه ریزی نماییم. در واقع بخاطر کرونا یک مقدار نگران سلامتی بازیکنان هستیم ولی امیدواریم که تا آن موقع شرایط بهبود یافته و حتی واکسن این بیماری کشف شود. با این وجود من باید یک جلسه دیگر با شهردار محترم داشته باشم تا حداکثر بین یکم تا دهم شهریور تمرینات را شروع نماییم.
وی در مورد احتمال استفاده تیم شهرداری بندرعباس از بازیکنان خارجی نیز اظهار داشت: باید در جلسه آینده راجع به این مساله صحبت نماییم چون قیمت دلار خیلی بالا رفته است، شاید از نظر بودجه نتوانیم مبالغ مورد نیاز را تامین نماییم. تا آخر سال گذشته نظر شهردار این بود که از بازیکنان خارجی استفاده نمائیم چون سال قبل بازیکنان خارجی ما عملکرد خوبی داشتند. هم اکنون قیمت دلار خیلی بالا رفته است، اما در آن زمان دلار ۱۵ هزار تومن بود. باید دید نظر شهردار چگونه خواهد بود.
سرمربی فصل گذشته تیم شهرداری بندرعباس، اضافه کرد: البته باتوجه به بضاعت بسکتبال ما از نظر بازیکن در پست سه، اساسا به بازیکن پست سه نیاز خواهیم داشت. اگر بازیکن ایرانی خوب جذب نماییم بهتر است، اما اگر ایرانی نشود باید خارجی خوب جذب کرد. البته ما همه تلاش خودرا خواهیم کرد که بازیکن بومی خودرا حفظ نماییم.
وی در مورد وضعیت قرارداد بازیکنان فصل گذشته شهرداری بندرعباس نیز توضیح داد: ما هم مثل تیم های دیگر صحبت نکرده ایم و قراردادی نبسته ایم. بخاطر کرونا برنامه های ما عقب افتاد، اما فکر می کنم تا دوشنبه برنامه های تمرینی ما مشخص می شود و برنامه کاری را به شهردار محترم تحویل می دهم. به هر حال باید از نظر بازی دوستانه و تمرینات از مدیرعامل تیم تایید بگیریم.
هنگام پور با اعلان اینکه از عملکرد بازیکنان سال قبل خود راضی بود، افزود: بازیکنانم خوب یا بد همه تلاش خودرا می کردند و از لحاظ تفکری هم مهم بود که همه در یک سطح قرار داشتند. فصل گذشته بازیکنان ما پس از هر باخت هیجان و انگیزه کافی برای برد داشتند که بسیار مهم نیست. البته فعلا مطالبات فصل گذشته آنها مانده است که باید پرداخت نماییم تا بتوانیم با آنها آسان تر صحبت نماییم. این چند مسئله حدودا دو هفته وقت ما را می گیرد.
وی همینطور در مورد قرارداد خود نیز توضیح داد: من هم باید تمدید کنم، اما از نظر مذاکرات صحبت های لازم را انجام داده ایم و بحث مبلغ هم مطرح نیست، چونکه این مساله خیلی برای من مهم نیست و بیشتر انجام کار در اولویت است. یک ماه و نیم پیش شهردار محترم بندرعباس بنده را خواستند و بعد از صحبت های اولیه گفتند که دوست دارند با بنده کار کنند. از نظر من بحث مبلغ قرارداد در درجه پنجم قرار دارد.1399/05/11
15:13:36
5.0 / 5
1875
تگهای خبر: بیمار , بیماری , سلامت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا