در تورنمنت بین المللی تونس؛

آزادکاران ایران از امروز به میدان می روند

آزادکاران ایران از امروز به میدان می روند

آزادکاران کشورمان از امروز با حضور در تورنمنت رنکینگ دار تونس به مصاف کشتی گیران عنوان دار جهان و المپیک خواهند رفت تا توانایی خودشان را در یک محک جدی به کادر فنی اثبات کنند.به گزارش ساماس به نقل از مهر، مسابقات کشتی آزاد رنکینگ دار تونس در حالی از بامداد امروز در شهر تونس شروع می شود که تیم منتخب کشتی آزاد کشورمان با ۵ نماینده در ۳ وزن در این تورنمنت حضور دارند. احمد محمدنژاد جوان و علیرضا سرلک در وزن ۵۷ کیلوگرم، یونس امامی در وزن ۷۴ کیلوگرم، محمد نخودی و علی سوادکوهی در وزن ۷۹ کیلوگرم نمایندگان کشورمان در این مسابقات هستند که در دو وزن ۵۷ و ۷۹ کیلوگرم این تورنمنت، مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای مسابقات جهانی صربستان هم محسوب خواهد شد.
این در حالیست که نام کشتی گیران نامدار و بزرگ جهان و المپیک هم در میان شرکت کنندگان تورنمنت تونس دیده می شود. مدعیانی مثل توماس گیلدان کشتی گیر سرشناس وزن ۵۷ کیلوگرم آمریکایی و دارنده مدال برنز المپیک و طلای جهانی نروژ که در این مسابقات حضور دارد. در این وزن محمدنژاد جوان و سرلک یک رقیب جدی دیگر هم دارند و هورست لهر کشتی گیر مطرح آلمانی دارنده مدال برنز جهان و طلای امیدهای جهان که در رده چهارم کشتی گیران برتر این وزن قرار دارد هم در تونس روی تشک می رود.

در وزن ۷۹ کیلوگرم هم که محمد نخودی و علی سوادکوهی نمایندگان کشورمان هستند، نام چند کشتی گیر سرشناس دیده می شود. جورجیوس کوگیومتسیدیس قهرمان اروپا از یونان، چندلر مارستلر نفر دوم انتخابی تیم ملی ایالات متحده آمریکا و بالیان از هند که نقره آسیا را دارد، سه چهره عنوان داری هستند که در این وزن شرکت کرده اند.

البته تیم کشورمان هم با ۵ کشتی گیر مدعی و عنوان دار در تورنمنت تونس روی تشک می رود، محمد نخودی و علیرضا سرلک نقره جهان را در کارنامه دارند، یونس امامی برنز جهان و طلای آسیا و علی سوادکوهی هم طلای آسیا را کسب کرده است.
بر این اساس نمایندگان کشورمان طبق قرعه کشی مسابقات از ظهر امروز به میدان می روند که برنامه این پیکارها به شرح زیر است:
در وزن ۵۷ کیلوگرم که مسابقات بصورت دوره ای و با حضور ۶ کشتی گیر در ۲ گروه ۳ نفره برگزار می شود، احمد محمدنژاد جوان و علیرضا سرلک به همراه اودیت از هند به مصاف هم می روند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم که با حضور ۳ کشتی گیر و بصورت دوره ای برگزار می شود، یونس امامی به مصاف سزار آلوان از برزیل و ساگار آلجان از هند می رود.

در وزن ۷۹ کیلوگرم که مسابقات بصورت دوره ای و با حضور ۷ کشتی گیر در ۲ گروه ۳ و ۴ نفره برگزار می شود، محمد نخودی و و علی سوادکوهی در گروه A به مصاف همدیگر و گئورگیوس کوگیومتسیدیس از یونان و چندر مارستیلر از آمریکا می روند.

1401/04/26
10:16:04
5.0 / 5
712
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا