دلیل تعلل درویش چیست؟

ادامه ابهامات کارگزار با پرسپولیس

ادامه ابهامات کارگزار با پرسپولیس

ساماس: باشگاه پرسپولیس هنوز تکلیف کارگزار برند خود برای فصل آینده را مشخص نکرده است تا بوی مشکلات مالی از مشام حساب خالی باشگاه جاری شود.به گزارش ساماس به نقل از مهر، خریدهای تابستانی پرسپولیس برای فصل پیش روی رقابت های لیگ برتر در حالی انجام شده که هنوز تکلیف میزان دریافتی بازیکنان این تیم مشخص نشده است.
رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حالی خبر از انتشار جزییات تمام قراردادهای تیم را به سبب حضور در تالار بورس داده که هنوز تکلیف یکی از مهم ترین شریان های مالی این باشگاه معلوم نیست.
کارگزار برند باشگاه در فصل گذشته ادعاهایی در خصوص پرداخت مبالغ قابل توجهی به بازیکنان تیم به سبب بسته شدن حساب باشگاه را مدعی شده است که درویش نیز آنرا قبول دارد اما فرآیند اداری آن برای تأیید از طرف ذی حساب همچنان ادامه دارد.
از سوی دیگر مدیرعامل باشگاه نسبت به تعهداتی که کارگزار برند داشته است رضایت کامل ندارد اما باتوجه به قراردادی که در زمان مجید صدری سرپرست وقت پرسپولیس امضا شده است چاره ای جز ارائه فسخ دوطرفه بدون شکایت حقوقی از طرف شرکت طرف قرارداد را ندارد.
ابهام درباره اسپانسر فصل آینده پرسپولیس نیز بنا بر این پا برجاست تا همچنان روند تامین منابع مالی در پرسپولیس نا مشخص باشد.
باشگاه پرسپولیس با وجود بستن قرارداد میلیاردی با تازه واردهای خود برای فصل آینده هنوز توان تسویه قراردادهای فصل گذشته این تیم را پیدا نکرده است. اعضای تیم فوتبال پرسپولیس بطور متوسط حدود ۸۰ درصد دریافتی داشته اند و درویش هنوز نتوانسته است آنها را پرداخت کند.


منبع:

1401/04/25
19:49:45
5.0 / 5
747
تگهای خبر: بازی , شركت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا