۹۹ مسابقه در اسرع وقت

اطلاعیه AFC پس از برگزاری جلسه با كشورهای شرق و غرب آسیا

اطلاعیه AFC پس از برگزاری جلسه با كشورهای شرق و غرب آسیا

ساماس: كنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام نمود كه كشورهای این قاره متعهد شدند مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را در سال ۲۰۲۰ تكمیل و مقرر شد بر سر زمان برگزاری این مسابقات توافق كنند.به گزارش ساماس به نقل از مهر، کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از برگزاری جلسه با کشورهایی که در لیگ قهرمانان آسیا نماینده دارند، توضیحاتی را در زمینه برگزاری این رقابت ها ارائه نمود.
سایت AFC نوشت: «فدراسیون های حاضر در رقابت ها همگی در دو دیدار آنلاین که روز چهارشنبه توسط AFC برگزار شد، برای یافتن بهترین راه در جهت تکمیل بازی های باقی مانده لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۰ توافق کردند. نمایندگان کشورهای استرالیا، چین، ژاپن، کره جنوبی، مالزی و تایلند در شرق آسیا و ایران، عراق، قطر، عربستان، امارات و ازبکستان در غرب قاره هم متعهد شدند که بر سر فرمت و جدول زمانبندی ۹۹ بازی باقیمانده در آسیا در اسرع وقت به توافق برسند.
کنفدراسیون فوتبال آسیا با شناخت محدودیت های مسافرتی و پزشکی که در سرتاسر قاره متفاوت می باشد، قبل از آغاز جام جهانی باشگاه های فیفا که در ماه دسامبر در قطر برگزار می شود، یک سری گزینه ها را برای جمع بندی لیگ قهرمانان آسیا پیشنهاد کرد. بعد از نظر نمایندگان، AFC فرمت و تاریخ مسابقات را جهت بررسی نهایی عرضه می دهد و سپس این پیشنهاد برای تصویب به کمیته مسابقات AFC ارسال خواهد شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا همینطور در حال برگزاری سلسله جلسات آنلاین با نمایندگان کشورهای حاضر در مسابقات AFC CUP در سال ۲۰۲۰ است تا برای فرمت برگزاری مسابقات به توافق برسد. به دنبال تماس روز سه شنبه با منطقه غرب، این هفته گفتگوهای بیشتری با مناطق جنوب، مرکز، آ. سه. آن و شرق آسیا انجام می شود.»
سایت AFC در انتها توضیحات خود اعلام نموده است که با کشورها نه تنها برای لیگ قهرمانان آسیا بلکه برای سایر رقابت های این قاره همچون انتخابی جام ملت های ۲۰۲۳ آسیا (انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲)، مسابقات قهرمانی زیر ۱۶ و ۱۹ سال آسیا و همینطور مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا با کشورهایی که در این رقابت ها حضور دارند، در ارتباط بوده است.

1399/03/15
14:40:00
5.0 / 5
1946
تگهای خبر: پزشك , پزشكی , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
ساماس - یوگا