پس از ۲ روز؛

طرح استعدادیابی فوتبال دختران اردبیل به ایستگاه آخر رسید

طرح استعدادیابی فوتبال دختران اردبیل به ایستگاه آخر رسید

ساماس: طرح استعدادیابی فوتبال دختران در رده سنی جوانان و نوجوانان که با حضور سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان و سرمربی تیم ملی نوجوانان در اردبیل انجام شد بعد از ۲ روز به ایستگاه آخر رسید.به گزارش ساماس به نقل از مهر، طرح استعدادیابی فوتبال دختران در رده سنی جوانان و نوجوانان با حضور مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان و شادی مهینی، سرمربی تیم ملی نوجوانان کشورمان با همکاری فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و هیأت فوتبال استان اردبیل برگزار گردید.
مریم آزمون سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان بزرگسالان کشور در این مراسم ضمن اشاره به استعدادهای خوب فوتبال بانوان در اردبیل اظهار داشت: در این ۲ روز که استعدادیابی فوتبال دختران انجام شد بازیکنان خوب و توانمندی از نقاط مختلف استان اردبیل حضور داشتند.
وی افزود: بی گمان با حضور تیم فوتبال بانوان اردبیل در لیگ های فوتبال کشور شاهد درخشش و افتخارآفرینی فوتبالیست های بانوی اردبیلی خواهیم بود.
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان بزرگسالان کشور اظهار داشت: انتظار می رود با حمایت مسؤلان و اسپانسر قوی زمینه حضور تیم فوتبال بانوان اردبیل در لیگ فراهم گردد.
رئیس هیأت فوتبال استان اردبیل هم حضور سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان بزرگسالان و نوجوانان در اردبیل را فرصتی بزرگ برای شناسایی استعدادهای فوتبال بانوان اردبیل عنوان و اظهار نمود: این استعدادیابی با حضور خوب بانوان اردبیل به شکل منجسم و باشکوه برگزار گردید.
صمد نوتاش اظهار داشت: رشد و توسعه فوتبال بانوان استان اولویت اساسی است و تلاش می نماییم با حمایت مسؤلان حضور تیم فوتبال بانوان اردبیل در لیگ را فراهم نماییم.
آیناز غیایی مقدم نایب رییس بانوان هیأت فوتبال استان هم از تداوم برگزاری استعدادیابی فوتبال دختران در اردبیل اطلاع داد و خاطرنشان کرد: هم اکنون برخی از فوتبالیست های بانوی اردبیلی در لیگ های خارجی و کشور بازی می کنند که این نشان از توانمندی فوتبال بانوان استان است.
به گزارش ساماس به نقل از مهر، در این استعدادیابی از مریم ِآزمون سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان بزرگسالان و شادی مهینی سرمربی تیم ملی بانوان نوجوانان تجلیل و قدردانی گردید.


منبع:

1401/03/27
18:02:56
5.0 / 5
492
تگهای خبر: بازی , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴