مدیركل ورزش و جوانان خراسان رضوی:

پروژه جدید ورزشی در خراسان رضوی فعلا تعریف نمی گردد

پروژه جدید ورزشی در خراسان رضوی فعلا تعریف نمی گردد

تایباد ـ مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی اظهار داشت: پروژه جدید ورزشی فعلا تعریف نمی گردد تا وقتی که پروژه های موجود به صورت کامل آماده و تحویل داده شوند.به گزارش ساماس به نقل از مهر، علی اکبر هاشمی جواهری عصر سه شنبه در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان تایباد در جمع خبرنگاران در مورد تعداد پروژه های نیمه تمام ورزشی در سطح خراسان رضوی اظهار داشت: پروژه هایی زیادی شامل پروژه های کلنگ خورده و آن هایی که ۲۰ یا ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند، در سطح استان رها شده اند.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی اضافه کرد: با عنایت به بودجه کنونی، اولویت اول اداره کل با پروژه هایی است که پیشرفت فیزیکی بیشتر از هفتاد درصد دارند تا زودتر به دست مردم برسد و سپس پروژه های که پنجاه درصد پیشرفت کار دارند الی آخر، در واقع پروژه جدیدی تعریف نمی گردد تا وقتی که پروژه های موجود به صورت کامل آماده و تحویل نشدند.
وی با اشاره به اینکه سخت افزار بخشی از کار ورزش است، اظهار داشت: نرم افزار یا ورزشکار در سطح ورزش استان اهمیت بیشتری دارد و اگر همدلی و همراهی و استفاده از امکانات ورزشی که سایر ارگان ها مانند سپاه، آموزش و پرورش و شهرداری باشد، به نظر می رسد تا حدود زیادی این کمبودها جبران می شود.
هاشمی جواهری در مورد وضعیت ورزشگاه ورزشگاه امام رضا برای میزبانی از بانوان در فوتبال اظهار داشت: حضور بانوان در مسابقات آن هم مسابقات فوتبال و آن هم در شهر مشهد یک سری شرایط ویژه ای دارد که بخشی صرفا ورزشی نیست، روز گذشته هم معاون ورزشی وزیر در مشهد بود و همین بحث عنوان شد، از ورزشگاه امام رضا (ع) هم بازدید شد.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی اظهار نمود: مبحث ورود بانوان به ورزشگاه امام رضا (ع) می تواند محیا شود حتی بزرگان شهر هم تاکید دارند، اگر فضای ورزشگاه آماده شود، برای حضور بانوان در ورزشگاه نه تنها ورزشگاه امام رضا بلکه بقیه استادیوم های در سطح شهر هیچ منعی وجود ندارد.
وی خاطرنشان کرد: بحثی که برخی دوستان دارند در مورد حضور بانوان در ورزش و استادیوم ها دارند، منع شرعی ندارد، ولی باید فضای سالمی برای حضور بانوان محترم فراهم گردد تا شأن آنها حفظ شود.

1401/03/24
20:55:52
5.0 / 5
853
تگهای خبر: آموزش , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
ساماس - یوگا