حمید استیلی خبر داد:

یک بازی تیم ملی حتمی شد

یک بازی تیم ملی حتمی شد

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران ضمن اشاره به قطعی شدن یک بازی تدارکاتی خبر از حضور دو مربی جدید برای تیم ملی ایران داد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، حمید استیلی در مورد انتخاب حریفان تیم ملی ایران برای برگزاری بازی تدارکاتی اظهار داشت: قبل و پس از قرعه کشی با تیم های مختلف برای بازی های تدارکاتی صحبت می نماییم. تیم های اروپایی از قبل بازی دارند. تیم های حوزه قاره آمریکا هم درگیر هستند. حالا با سه تیم درحال صحبت هستیم. یکی از آنها قطعی شده است.
سرپرست تیم ملی فوتبال ایران اضافه کرد: گزینه دوم را هم امروز صحبت کردیم و احیانا تا فردا پس فردا اعلام می شود. دو بازی در یک کشور و بازی سوم در کشور دیگر برگزار می گردد.
او درباره جلسه انتخاب شرکت تجاری برای تهیه البسه تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: امروز سه شرکت خارجی و سه شرکت داخلی پیشنهادات خود برای تهیه البسه تیم ملی ایران عرضه کردند که آنها را امروز بررسی کردیم. اسپانیا و آلمان و اتریش پیشنهاد داده اند تا برای تمام رده های سنی تولید داشته باشند.
استیلی درباره درخواست سرمربی تیم ملی ایران برای افزایش تعداد دستیاران خود اظهار داشت: دو مربی جدید خواستند که اضافه شود. یکی از مربیان کروات است و دیگری هم آنالیزور هست. می خواهند آنها را به تیم ملی اضافه کنند. ضمن این که مربیان قبلی هم طبق لیستی که آقای اسکوچیچ دادند حضور خواهند داشت.
وی در انتها درباره برنامه های تدارکاتی تیم ملی ایران تصریح کرد: دو اردو طبق فیفا دی خواهیم داشت. در این دوره از جام جهانی فقط یک هفته تا پنج روز پیش از شروع مسابقات بازیکنان را در اختیار نخواهیم داشت.


منبع:

1401/02/22
11:37:01
5.0 / 5
655
تگهای خبر: بازی , تولید , شركت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
ساماس - یوگا