با كنایه مجدد به اسپورتینگ؛

تمجید کاپیتان پورتو از مهاجم ایران: قهرمان به فارسی یعنی طارمی!

تمجید کاپیتان پورتو از مهاجم ایران: قهرمان به فارسی یعنی طارمی!

ساماس: کاپیتان تیم فوتبال پورتو از مهدی طارمی مهاجم ایرانی این تیم به شکل جالبی تمجید کرد که این مورد واکنش مشابه طارمی را به دنبال داشت.به گزارش ساماس به نقل از مهر، روز گذشته اینستاگرام باشگاه پورتو با انتشار تصویری از مهدی طارمی در کنار «پپه» و «مارتینز»، خطاب به دنبال کنندگان ایرانی خود سئوالی را بیان کرد و پرسید که کلمه «چمپیونز» (قهرمان) به فارسی چطور گفته می شود.
پپه کاپیتان پورتو که ارتباط بسیار دوستانه و نزدیکی با مهاجم ایرانی دارد، در پاسخ به این سوال باشگاه پورتو نوشت: «شاید مهدی طارمی». پپه حتی به این پاسخ اکتفا نکرد و علامت «هیس» را هم مقابل جمله خود قرار داد.
مهدی طارمی در هفته های گذشته برای پاسخ دادن به منتقدان خود بویژه باشگاه رقیب یعنی اسپورتینگ پس از گلزنی دست خویش را به نشانه ساکت کردن آنها روی بینی خود گذاشته و «هیس» نشان داده بود. این اتفاق حتی در جشن قهرمانی پورتو هم افتاد و طارمی آنرا تکرار کرد.

اما مهدی طارمی هم امروز تمجید کاپیتان پورتو را بدون پاسخ نگذاشت. مهاجم ایران تصویری از پپه را در کنار خودش در جشن قهرمانی پورتو منتشر نمود و سوال باشگاه پورتو را به شیوه مشابهی تکرار و معنای کلمه قهرمان را به زبان پرتغالی سوال کرد. طارمی خودش پاسخ این سوال را داد و نوشت: «شاید پپه».منبع:

1401/02/20
23:19:07
5.0 / 5
556
تگهای خبر: فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا