بهانه عجیب سازمان لیگ برای تاخیر در اعلام وضعیت فینال جام حذفی فوتبال

بهانه عجیب سازمان لیگ برای تاخیر در اعلام وضعیت فینال جام حذفی فوتبال

ساماس: مسئول برگزاری رقابت های جام حذفی درباره دلیلهای تاخیر در انتخاب محل فینال جام حذفی فوتبال توضیحی داد که بیشتر به بهانه شباهت دارد.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، حذف زود هنگام سپاهان و فولاد از جام حذفی فوتبال و حضور این دو تیم در رقابت های متمرکز لیگ قهرمانان آسیا، این فرصت را به سازمان لیگ فوتبال داد تا با خیال راحت نزدیک به یک ماه، لیگ برتر را تعطیل و جام حذفی را برگزار کند. با این وجود سازمان لیگ فوتبال در مدیریت فرصت پیش آمده خوب عمل نکرد و هنوز تکلیف نحوه برگزاری فینال جام حذفی معلوم نیست.

امیرحسین روشنک، مسئول برگزاری رقابت های جام حذفی در گفت وگویی رادیویی درباره دلیلهای تاخیر در انتخاب ورزشگاه آزادی بعنوان میزبان فینال جام حذفی و تاخیر بیشتر در اعلام باتماشاگر بودن یا نبودن این دیدار توضیح داده است: فاصله بین مرحله نیمه نهایی و فینال تاحدی کم بود و ما هم مجبور بودیم به واسطه محدودیت هایی که در برنامه ریزی داریم کار را به همین شکل پیش ببریم. طبیعی است تعطیلات روزهای اخیر مقداری روی برگزاری جلسات برای تصمیم گیری نهایی تاثیر گذاشت. تنها نکته ای که سبب شد روند به تاخیر بیفتد همین موضوع بود و امیدوارم در نهایت کار ختم به خیر شود.

اما آیا این دلیلهای منطقی است؟ اولا اینکه سازمان لیگ فوتبال دقیقا در روز برگزاری نیمه نهایی، تبریز را بعنوان میزبان فینال جام حذفی انتخاب کرد؛ تصمیمی که از همان ابتدا باتوجه به حضور نداشتن تیمی از تبریز یا همان حوالی در میان چهار تیم برتر جام حذفی، عجیب بود. سوای عجیب بودن تصمیم ابتدایی سازمان لیگ، اعلام میزبان جام حذفی پیش از مرحله نیمه نهایی صورت گرفت. پس می توان نتیجه گرفت که فاصله زمانی کم بین نیمه نهایی و فینال بیشتر شبیه بهانه است.

علاوه بر این، چرا باید تعطیلات روزهای اخیر بعنوان یکی از دلیلهای تاخیر در تعیین و تکلیف نحوه برگزاری فینال جام حذفی عنوان شود؟ ضمن اینکه فقط شنبه تعطیل بوده و یک روز تعطیلی قاعدتا نباید تا این حد روی جلسات تصمیم گیری شورای تامین راجع به چنین موضوع مهمی اثرگذار باشد اما اگر این قدر اثرگذار است، باید خدا را شکر کرد که فینال جام حذفی در روز تعطیل برگزار نمی گردد.

منبع:

1401/02/06
23:46:37
5.0 / 5
519
تگهای خبر: فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا