مدیركل ورزش و جوانان گلستان:

آماده میزبانی جام دهه فجر بدمینتون در گلستان هستیم

آماده میزبانی جام دهه فجر بدمینتون در گلستان هستیم

گلستان مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان از آمادگی این استان برای میزبانی مسابقات بین المللی بدمینتون جام دهه فجر در استان گلستان اطلاع داد.


قاسمعلی برزمینی امروز در مجمع انتخابات هیئت بدمینتون استان گلستان ضمن اشاره به برگزاری موفق و سالم این مجمع، اظهار نمود: این که جامعه بدمینتون برای ریاست این هیئت چندین گزینه شاخص و کارآمد وجود دارد نشان از بلوغ و رشد این هیئت و ورزشکاران و پیشکسوتان آن است.
وی با اشاره به اینکه از حضور دبیر فدراسیون بدمینتون در گلستان و مجمع انتخاباتی هیئت استان تشکر می نماییم، اضافه کرد: از ایشان انتظار داریم با عنایت به رشد و توسعه پرشتاب رشته بدمینتون در استان گلستان حمایت های فدراسیون هم از این هیئت بیشتر و جدی تر باشد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان با تکیه بر این که یکی از انتظارات ما برگزاری کلاسها و دورهای مربیگری و داوری ملی و بین المللی در استان گلستان است، تصریح کرد: با عنایت به پتانسیل بالای مربیان بدمینتون ما در سطح استان گلستان انتظار دیگر ما حضور مربیان گلستانی در کادر فنی تیم های ملی بدمینتون در رده های سنی مختلف است.
برزمینی از آمادگی کامل اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان برای میزبانی مسابقات بین المللی جام دهه فجر اطلاع داد و اظهار داشت: یکی دو سالی است ما برای میزبانی این مسابقات اعلام آمادگی کرده ایم و بنابراین تقاضا داریم سال جاری دیگر این مسابقات در استان گلستان برگزار گردد.

زیرساختهای بدمینتون گلستان توسعه یابد
دبیر فدراسیون بدمینتون هم در این جلسه با تقدیر از زحمات و تلاشهای محمدتقی کریمی رئیس سابق هیئت بدمینتون استان گلستان، اظهار نمود: با حضور ایشان رشته بدمینتون در استان گلستان رشد بسیار خوبی داشت و اگر کرونا نبود این رشد شکوفایی بسیار بیشتری داشت.
فرشاد نصرتی با اشاره به اینکه در چهار سال قبل برنامه ها و رویدادهای بزرگی در گلستان به همت هیئت بدمینتون برگزار شد، افزود: انتظار ما این است که از ظرفیت رئیس سابق هیئت در مجموعه جدید خدمتگزاری استفاده گردد.
وی با تکیه بر این که پتانسیل های شما در هیئت بدمینتون استان گلستان خوب است اما در بخش زیرساختها نیازمند توسعه بیشتر هستید، افزود: بدمینتون گلستان از قدیم پشتوانه بسیار خوبی داشت و در گذشته که استان مازندران بزرگ بود هم بار اصلی قهرمانی ها بر دوش گلستان بود.
دبیر فدراسیون بدمینتون ضمن اشاره به این که میتوان تمامی نیروی انسانی همگانی در کشور حتی افراد ناتوان جسمی را در صورت یک اقدام هوشمند به بدمینتون جذب کرد، اظهار داشت: امیدواریم در چهار سال پیش رو شاهد رشد بیشتر از پیش این ورزش در استان گلستان و شهرستانهای ۱۴ گانه اش باشیم.
منبع:

1401/02/06
23:46:23
5.0 / 5
607
تگهای خبر: هوش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
ساماس - یوگا