محسن گروسی:

جای برخی بازیکنان در فهرست تیم ملی فوتبال خالی است!

جای برخی بازیکنان در فهرست تیم ملی فوتبال خالی است!

ساماس: یک پیشکسوت فوتبال ایران می گوید جای برخی بازیکنان در فهرست تیم ملی خالی است.


محسن گروسی، پیشکسوت فوتبال ایران در گفتگو با ایسنا، درباره ۲ بازی باقی مانده ملی پوشان در رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظها کرد: این بازی ها به شکلی تشریفاتی شده و هیچ اهمیتی از نظر نتیجه ندارد. به نظر من باید فضا را برای بازیکنان کم تجربه تر فراهم نمود اما باید دید نظر کادر فنی چیست و چه دیدگاهی برای این بازی ها دارند. در کل شرایط بازی های ملی برای ما مهم می باشد و می خواهیم تیم ملی در بازی های خود سربلند باشد.
او افزود: اگر ما به دنبال پیروزی هستیم، باید شرایط را مهیا نماییم تا با تمام قوا به مصاف حریفان برویم اما اگر می خواهیم شرایط را برای بازیکنان دیگر فراهم نماییم، آن موقع رویکرد متفاوت خواهد بود. این نظر کادر فنی است که می تواند شرایط را تعیین کند. باید شرایطی مهیا شود که بازیکنان محک بخورند. این که همه بازیکنان تغییر کند، غیرمنطقی است اما باید برخی بازیکنان محک بخورند تا وضعیت بازیکنان به صورت کلی بررسی شود.
گروسی درباره تیم ملی کره جنوبی اظهار داشت: تیم ملی کره جنوبی، همیشه تیم خوبی بوده و یکی از رقیب های جدی ما بوده است. ما بازیکنان بسیار خوبی داریم و لژیونرهایی داریم که در اروپا عملکرد خوبی دارند. در واقع این تیم ملی کره است که از ما می ترسد. به نظر من اگر شرایط مهیا باشد، ما مقابل کره جنوبی، تیم دست و پا بسته ای نخواهیم بود. بازیکنان تیم ملی، با تجربه هستند و می توانند برای کشورمان خیلی موثر باشند.
این پیشکسوت فوتبال ایران در پاسخ به این سؤال که آیا ملی پوشان با عنایت به این که خیال شان از صعود راحت شده است؟ می توانند فشار کمتری به خود بیاورند؟ اظهار داشت: بازیکنان می دانند که در هر شرایطی مورد بررسی قرار می گیرند. بازیکنان به هیچ عنوان پا پس نمی کشند و با تمام وجود بازی خواهند کرد. به نظر من تمام پتانسیل فوتبال ما در تیم ملی نیست و باید یک کمیته فنی وجود داشته باشد که عملکرد برخی بازیکنان مورد بررسی قرار بگیرد. به نظر من جای برخی بازیکنان در تیم ملی خالی است و برخی کج سلیقگی سبب دعوت نشدن برخی از بازیکنان شده است. با عنایت به لیگ فشرده ای که داشتیم، ما بازیکنانی داشتیم که خیلی سرحال بودند اما به تیم ملی دعوت نشدند.
گروسی اضافه کرد: ما در شروع مسابقات مقداری از نظر فنی مشکل داشتیم و با عنایت به توانایی بازیکنان مان و استعدادهایی که داشتیم توانستیم نتایج مورد نظر به دست بیاوریم. به نظر من اگر یک مربی کاربلد وجود داشت، می توانستیم نتایج بهتری کسب نماییم. درست است پیروز میدان شدیم ولی شاید برخی ها حرف من را قبول نداشته باشند. این مسئله را باید مد نظر قرار داد که ما فوتبال زیبا در تیم ملی ندیدیم و ما فقط بر مبنای توانایی بازیکنان تیم توانستیم نتیجه های لازم را کسب کنیم
او در انتها اظهار داشت: وقتی شما وارد جام جهانی می شوید، تیم ها بسیار قوی هستند و ما باید ما سیستم های مختلفی داشته باشیم که بتوانیم بازی های خوبی عرضه دهیم. به نظر من باید تجدید نظری وجود داشته باشد که یک تیم ملی قوی با یک تشکیلات کاملا مستحکم به جام جهانی برود.
منبع:

1401/01/01
13:00:07
5.0 / 5
526
تگهای خبر: بازی , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا