كارشناس والیبال :

14 تیمی شدن كیفیت رقابت های لیگ برتر را كاهش خواهد داد

14 تیمی شدن كیفیت رقابت های لیگ برتر را كاهش خواهد داد

به گزارش ساماس پیشكسوت والیبال با انتقاد از برگزاری مسابقات لیگ برتر با حضور 14 تیم اظهار داشت: كیفیت مسابقات كاهش خواهد یافت.به گزارش ساماس به نقل از مهر، طبق اعلام رسمی دبیرکل فدراسیون والیبال رقابت های لیگ برتر با حضور چهارده تیم انجام خواهد شد. مسابقات اواسط شهریور ماه آغاز به کار خواهدنمود.
عباس برقی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره ۱۴ تیمی شدن رقابت های لیگ برتر والیبال اظهار داشت: فدراسیون ابتدا خبر از ۱۲ تیمی بودن رقابت های لیگ برتر داده بود اما سپس اعلام نمودند مسابقات با حضور ۱۴ تیم انجام خواهد شد. شرکت ۱۰ - ۱۲ تیم برای کیفیت بهتر لیگ برتر مناست تر است.
کارشناس والیبال افزود: می توانیم تیم های حاضر در لیگ دسته یک را قوی تر نماییم به شرطی که قوانینی که می گذاریم را عمل نماییم. البته نظر رئیس فدراسیون مهمست و ظاهراً هم از تصمیم ۱۴ تیمی شدن مسابقات غیر قابل برگشت است.
وی اشاره کرد: هرچه کیفیت لیگ را افزایش دهیم به تیم ملی کمک خواهیم کرد. برای حضور ۱۴ تیم در مسابقات به ۲۸ پاسور نیاز داریم که این تعداد در والیبالمان وجود ندارد. سال های گذشته که شرایط اقتصادی بهتر بود در پست پاسور و سایر پست ها از بازیکنان خارجی استفاده می کردیم اما هم اکنون شرایط اقتصادی این اجازه را نمی دهد. قاعدتاً کیفیت رقابت ها پایین خواهد آمد.
برقی در آخر اظهار داشت: امیدوارم در ادامه شاهد پیشرفت والیبال در سطح آسیا و جهان باشیم.


منبع:

1399/05/05
14:58:12
5.0 / 5
1629
تگهای خبر: شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا