قدیمی:

ما گدا نیستیم

ما گدا نیستیم

رییس فدراسیون هاکی از افزایش 100 میلیون تومانی بودجه هاکی انتقاد نمود.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، بهرام قدیمی رییس فدراسیون هاکی ایران، درباره مجمع عمومی کمیته ملی المپیک توضیح داد: به هر حالی کمیته و وزارت ساختار هستند و ما فدراسیون ها عامل هستیم. ۵۰ درصد ورزش، ما و ۵۰ درصد آنها هستند. بودجه ما در اختیار این افراد است و عامل را باید به حرکت دربیاورند. در ازدواج هم پنجاه درصد پسر است و پنجاه درصد دختر.
او افزود: بودجه ما در سال ۹۲ دویست و پنجاه میلیون تومان بود و الان پانصد میلیون تومان، ما رشته المپیکی هستیم و این بودجه کافی نیست. نظر ما این است که انتخابات را همیشه بموقع برگزار کنید. حتی یکبار هم انتخابات ریاست جمهوری و مجلس و... تعویق نداشته، حتی در وضعیت خاص. اینجا آقای صالحی امیری هزینه می کند و تشخیص داده است بخاطر خاصیت های فنی، این افراد در کمیته باشند. ما می گفتیم اردیبهشت ماه انتخابات اجرا شود ولی مهر ماه برگزار می گردد.
رییس فدراسیون هاکی اظهار داشت: از نظر ما باید فاکتورهای هاکی را در نظر بگیرند و از خود کارشناسان هاکی دعوت کنند تا در داخل کمیته اجرائی باشند. ما الان به اندونزی ۲۶ نفر اعزام کردیم و اگر من نبودم امکان نداشت تیم اعزام شود. از خرداد ماه اردوهای ما در داخل سالن برگزار می گردد و همه این موارد بودجه می خواهد که با بهره گیری از روابط خود این کارها را کردیم وگرنه بودجه ای که به ما می دهند کافی نیست.
او اظهار داشت: ما تا الان ۳۰ هزار دلار پول به چمن آزادی داده ایم، تجهیزات ما وارداتی است که ۲۶ هزار دلار هزینه برداشت و موارد دیگر هم هستند. ما حدود دو میلیارد تومان از بودجه جاری خودرا به این موارد دادیم ولی بودجه کمیته و وزارت روی هم یک میلیارد و ۹۰۰ هزار تومان برای ما می ماند. بودجه جاری ما هم ۷۰۰ میلیون تومان است که نهایتاً حدودا یک میلیارد و ۲۰۰ برای ما می ماند.
قدیمی اظهار نمود: طبق برنامه هایی که داشتیم اگر ارتباطات نداشتیم به مشکل می خوردیم. الان هاکی را حذف کرده اند و ما الان برای احقاق حق خود تیم اعزام می نماییم و می خواهیم بودجه جاری ما را بالا برند که ۱۰۰ تومان ۱۰۰ تومان می افزایند، ما گدا نیستیم. الان با ۱۰۰ میلیون تومان نمی گردد کاری کرد چون پولی نیست. من و صالحی امیری زبان هم را می فهمیم، هر دو دانشگاهی هستیم امیدوار هستم توجه نمایند. آقای صالحی امیری انسان فرهیخته ای است و برای هیات اجرائی خود هزینه می کند!1400/12/17
21:39:07
5.0 / 5
936
تگهای خبر: تجهیزات , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
ساماس - یوگا