سرپرست سازمان لیگ فوتسال تشریح كرد؛

شرایط جدید تعویق بازی به سبب کرونا

شرایط جدید تعویق بازی به سبب کرونا

سرپرست سازمان لیگ فوتسال اظهار داشت: شرایط تعویق بازی به سبب کرونا تغییر کرده و در زمانی که هشت بازیکن یک نیم همچون یک دروازه بان در صحت کامل باشند آن بازی باید صورت گیرد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، آرش جابری در جمع خبرنگاران پس از مصاف دو تیم گیتی پسند و مس سونگون گفت: بازی خیلی سختی بود، البته باتوجه به شرایط جدول ما انتظار سخت بودن این بازی را نیز داشتیم.
وی اضافه کرد: همه عوامل بازی منتظر بازی سختی بودند، در همین راستا نیمه اول بسیار سنگینی را پشت سر گذاشتیم، در این نیمه حاشیه بر متن غلبه داشت و برای حل این حاشیه ها من مدیران دو تیم را خواستم و برای آنها شرایط را تشریح کردم.
سرپرست سازمان لیگ فوتسال اشاره کرد: اگر مدیران دو تیم شرایط را قبول نمی کردند تصمیم به ادامه بازی نداشتیم، نیمه اول ۴۸ دقیقه به طول انجامید و حواشی مختلفی داشت اما خوشبختانه اختتام خوشی داشت و در نهایت بازی در صحت و سلامت به انتها رسید.
وی افزود: در روز ۲۳ بهمن تصمیم گیری برای این بازی انجام شد که امروز جمعه ۲۹ بهمن ماه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه به مصاف یکدیگر بروند، که طبق نظریه ایفمارک نیز مشکل ابتلای کرونا بازیکنان مس سونگون در این زمان حل شد و این تیم مشکلی برای برگزاری این بازی نداشت.
جابری با اعلان اینکه تعویق بازی گیتی پسند و مس سونگون موجب تأخیر یک هفته ای در آخر لیگ فوتسال شد، اشاره کرد: شنبه هفته بیست و سوم لیگ شروع می شود و پنج بازی برگزار می گردد اما دو تیم گیتی پسند و مس سونگون روز ۴ اسفندماه به مصاف رقبا خواهند رفت.
وی با اشاره به این که تمام تلاش ما برگزاری درست لیگ است، اظهار داشت: روز جمعه ۲۰ اسفندماه زمان اختتام لیگ خواهد بود که این روز دقیقاً یک هفته پس از زمان اعلامی قبلی است.
سرپرست سازمان لیگ فوتسال درباب ضوابط جدید تعویق مسابقات اظهار داشت: طبق آخرین تصمیم گیری اگر هر تیمی درگیر کرونا شود اما هشت نفر از بازیکنان آن شامل یک دروازه بان در صحت کامل باشند باید بازی مورد نظر صورت گیرد.
وی در واکنش به تغییرات مدیریتی فدراسیون فوتبال اشاره کرد: برای همه عزیزان در این عرصه آرزوی موفقیت و توفیق داریم.


منبع:

1400/11/30
11:15:32
5.0 / 5
723
تگهای خبر: سلامت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا