فرهاد مجیدی:

هیچ بازیکنی نمی تواند برای استقلال شرط بگذارد

هیچ بازیکنی نمی تواند برای استقلال شرط بگذارد

ساماس: سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به اینکه شخصیت باشگاه این نیست که بازیکن برای ماندن شرط بگذارد، اظهار داشت: هر بازیکنی دلش با تیم نباشد و بخواهد برود من مخالفتی با درخواستش نخواهم کرد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان در هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: در نیم فصل دوم بیشتر بازی های ما در خانه است و روی این بازی ها هم حساب ویژه ای باز کرده ایم تا امتیازات لازم را بگیریم. می دانیم ذوب آهن تیم خوبی است و اگر باهوش نباشیم گرفتار مشکل می شویم.
سرمربی استقلال تهران در پاسخ به نخستین سوال در خصوص برگزاری بازی در ساعت ۱۹ اضافه کرد: من مشکلی با این مساله ندارم.
او درباب ترکیب دفاعی تیمش در بازی فردا افزود: من نمی توانم در مورد مسائل فنی بازی صحبت کنم. اجازه دهید فردا بازی شروع شود و آن وقت سیستم ما مشخص می شود.
مجیدی درباره زمان بازگشت عارف غلامی به تمرینات استقلال نیز اشاره کرد: او تمریناتش را با ما آغاز نموده و به زودی به تیم اضافه می شود.
مجیدی درباب این که آیا از عملکرد باشگاه در نقل و انتقالات راضی بود یا خیر اظهار داشت: یک چیز کلی در مورد اتفاقات نیم فصل می گویم. بعنوان سرمربی هر زمانی که مربی هر تیم همچون استقلال باشم اگر بازیکن بگوید می خواهم بروم بدون فکر با آن من موافقت می کنم. بازیکن باید بداند در چه تیم بزرگی بازی می کند. امکان ندارد بازیکن بگوید من می خواهم بروم و من مخالفت کنم. تا روزی که در اینجا هستم هر بازیکنی که فکر رفتن دارد بهتر است برود.
او افزود: این مساله هم ربطی ندارد فیکس است یا ذخیره. با همه احترامی که برای بازیکنانی که از استقلال رفته اند باید بگویم دو سه نفر در فهرست فهرست خروجی ام نبودند. بطورمثال عارف آغاسی گفت من شرایط روحی لازم برای ماندن در تهران را ندارم. تنها بحثی که با باشگاه داشتم این بود اگر بازیکنی نمی خواهد بماند بصورت قطعی باید جدا شود ولی بقیه موارد به سیستم باشگاه ربط دارد.
مجیدی درباره شرط و شروط بازیکنان برای ماندن در استقلال نی انتقاد نمود و اظهار داشت: چگونه بازیکن برای باشگاه شرط می گذارد؟ من شأن باشگاه را حفظ می کنم. هر بازیکنی که بخواهد می تواند برود. استقلال اینقدر بزرگ است که با رفتن چند نفر اتفاقی نمی افتد. بازیکنی که دلش با تیم نیست می تواند برود. قاسمی نژاد در دفتر من صحبت کرد و گفت می خواهد برود و من هم موافقت کردم. بقیه آن به باشگاه ربط دارد. تا روزی که در استقلال هستم اجازه نمی دهم کسی برای استقلال شرط بگذارد. همین جوانان مطمئن باشید اینقدر خوب هستند که سالهای بعد بقیه باشگاه ها دنبالشان بیایند.
وی درباب برگزاری تمرین در مجموعه ورزشی انقلاب نیز صحبت کرد و اظهار داشت: روز گذشته آنجا تمرین کردیم و تا اختتام تمرین نگران بودم که بازیکنانم مصدوم نشوند. زمین روز گذشته بسیار بدتر از زمینی بود که ما در آن تمرین می کردیم و بنا بر این به زمین تمرین آرارات برگشتیم.
سرمربی استقلال درباره حفظ انگیزه در تیم و ایجاد شخصیت برای قهرمانی آبی پوشان اظهار داشت: به خودم، کادرم و مجموعه اجرائی باشگاه تبریک می گویم چون در این کار موفق بودیم. فکر نمی کردم به این سرعت به این شرایط برسیم. یکی از مباحث همین شخصیت تیمی است. من تا روزی که در استقلال هستم اجازه نمی دهم کسی یا بازیکنی در استقلال شرط بگذارد یا حرف بزند. شخصیت تیم من در نباختن است چون تیمم گل نمی خورد بیشتر خوشحال هستم تا آن زمان که پنج گل بزند. امروز به بازیکنان استقلال گفتم که شخصیت را به استقلال برگردانند. به بچه ها گفتم ۱۴ بازی دیگر داریم و باید این روند را حفظ نماییم و کارمان را ادامه بدهیم.
وی درباره تعیین تکلیف درباره وضعیت سعید مهری اظهار داشت: او امروز با ما تمرین کرد ولی بطور کلی می گویم چند نفر در فهرست من دیگر نیستند. به باشگاه هم اسامی آنها را گفتم. نکته ای که کسی به آنها نمی پردازد این است که من ۲ بازیکن باکیفیت به استقلال آوردم. روزی که در مورد علیرضا رضایی حرف زدم همین شما دوستان حرف من را باور نکردید. شما در آینده می بینید این بازیکنان جدید که آمدند چه فوتبالیست هایی خواهند شد. مجیدی در آخر درباره اعتراض بازیکنان به مشکلات مالی اشاره کرد: اینها مسائل درون خانوادگی است که بهتر است زیاد در مورد آنها صحبت نکنیم. امروز بیشتر با بازیکنان در مورد مسائل فنی حرف زدم و ۲۰ دقیقه ای هم از اهمیت بازی گفتم. با درایت آقای آجورلو این مشکلات حل خواهد شد.


منبع:

1400/11/23
23:56:58
5.0 / 5
828
تگهای خبر: فوتبال , كیفیت , هوش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا