حمله تند منصوریان به باشگاه تراکتور به آیینه نگاه کنید عیب از خودتان است

حمله تند منصوریان به باشگاه تراکتور به آیینه نگاه کنید عیب از خودتان است

ساماس: سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار داشت: آقای نصیرزاده شما چه نقشی در باشگاه تراکتور دارید که به نام شما چک کشیده می شود؟ پس حتما شما سمتی در آن باشگاه دارید و احتمالاً یک قرارداد نانوشته خاموش دارید که می توانید این کار را انجام دهید.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، دیدار دو تیم صنعت نفت آبادان و تراکتور فردا شنبه برگزار می گردد. علیرضا منصوریان سرمربی نفت آبادان در نشست خبری پیش از این بازی، اظهارکرد: روزهای خوبی را در تراکتور داشتم هر چند که نتوانستم به علت کرونا هواداران تراکتور را در استادیوم ببینم مثل استادیوم شهر آبادان.
وی بیان نمود: بازی بسیار سختی داریم و باتوجه به شرایط و توقعی که از تیم تراکتور است، جایگاه این تیم جالب نیست. بازی برای ما جالب است چونکه بازی رفت را واگذار کردیم که بخشی از آن هم به داوری بازی برمی گشت.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار داشت: طیبی و خالدی برای بازی فردا محروم هستند و در بازی دوستانه با مس رفسنجان هم دو بازیکن مان مصدوم شدند. ضمن اینکه چند بازیکن هم داریم که کمی ما را نگران کرده اند و باتوجه به پروتکلهای بهداشتی اگر احساس نماییم بازیکنی عطسه می کند یا آبریزش معمولی دارد را از جمع مان خارج می نماییم چونکه خانم دکتر هراتیان دستور داده اند که روی این مورد حساسیت داشته باشیم.
وی ادامه داد: فکر می کنم بازی قشنگی را به نمایش بگذاریم. تیم مان را با ۲۵ تا ۳۰ نفر بسته ایم و می دانم بخشی از ستاره هایمان نیستند اما استقامت و روند تیم مان را تلاش می نماییم کمی جوان تر نماییم.
منصوریان درباره شکایش از باشگاه تراکتور و اینکه آیا تراکتور می تواند از بازیکنان جدید خود استفاده کند؟ اظهار داشت: هوادار تبریزی مثل بقیه هواداران نور چشم ما هستند اما گویا فوتبال را برای مسؤلان تبریزی مدل دیگری تعریف کرده اند و فکر می کنند با گردن کلفتی و پیروزی روابط بر ضوابط می توانند هر کاری انجام دهند. اول سال زمانی که کرونا دلتا گرفتم، رفتند و دبیرکل را مجاب کردند که پنجره باشگاه شان را باز کنند که البته همان زمان هم غیرقانونی بود چونکه ما رای لازم الاجرا داشتیم. می خواهم مسؤلان نظارتی، امنیتی و کمیته اخلاق صحبت من را گوش کنند. رای لازم الاجرای ما را شکستند و پول بازیکن های خارجی را دادند و اسم من و گروهم را سر در سازمان لیگ زده بودند که تا این نفرات پول نگیرند نمی توان پنجره را باز کرد. در آن زمان با آقای کامرانی فر صحبت کردم و گفت من به آنها اجازه دادم و اصلا مشکلی نیست و گفت قول می دهم که دو ماه دیگر تسویه می کنند. دو ماه گذشت و تسویه نکردند. برخی دوستان خویش را متصل به فدراسیون فوتبال می دانند و در تمام امور باشگاه ها با دخالت دخالت می کنند و در اصل به شکلی مشاوره های زیر میزی هستند و هم در فدراسیون فوتبال ایفای نقش می کنند و هم ادای دایه مهربان تر از مادر را برای باشگاه ها در می آورند.
وی ادامه داد: ما در ایران بالاتر از استقلال و پرسپولیس تیمی را نداریم و در ۷۰ سال قبل اگر ۱۰۰ تا ۱۵۰ لیگ برتر و جام حذفی داشته ایم، بیشتر از ۸۰ تا ۸۵ جام حذفی در کلکسیون استقلال و پرسپولیس نقش بسته است. ما وقتی می بینیم تیم پرسپولیس محروم شده و قبول می کند چرا مسؤلان تبریزی فکر می کنند تافته جدا بافته هستند و برای بار دوم با خطی که فرد عزیزی به آنها داده است از رای لازم الاجرای ما در CAS شکایت می کنند و ۱۰۰۰ فرانک سوییس تمبر باطل می کنند و برای تعلیق فدراسیون تمبر باطل می کنند و پس از اینکه متوجه می شوند که باید ۳۰ هزار فرانک سوییس دیگر تمبر باطل کنند دست نگه می دارند و بعد این مبلغ را وسیله تهدیدی برای فدراسیون فوتبال می گذارند و به آنها می گویند که اجازه دارید از منصوریان و گروهش به ناحق شکایت کنید. بعد خون خارجی ها ازمن رنگی تر بود و رای ما شکست.
منصوریان بیان نمود: باردیگر شکایت کردند و دو روز پیش باز هم همان رای شکست یعنی باز هم رای را باختند اما باز هم دوستان به فدراسیون فوتبال رفته اند تا آقای کامرانی فر و شهاب عزیزی خادم را تحت فشار بگذارند. من می خواهم به نهادهای نظارتی، امنیتی و نمایندگان مجلس بگویم شماها را دارند در فدراسیون خرج می کنند که اگر شما به ما اجازه ثبت قرارداد بازیکنانمان را ندهید صدای نمایندگان، نهادهای نظارتی و امنیتی در می آید که من می خواهم بگویم آدرس را اشتباهی می روید و وظیفه نهادهای نظارتی این است که مو را از ماست بیرون بکشند و حق را از باطل تشخیص دهند و نماینده مجلس آنجا نشسته است که حق مردم را بگیرد نه این که به ناحق حقی را بگیرد و نیروهای امنیتی هم چه ربطی به فوتبال دارند که شما از آنها خرج می کنید و می آیید جان می کنید تا پول ما را ندهید. استقلال و پرسپولیس با آن همه بزرگی حاضر شدند وقتی رای قطعی به نفع کسی صادر می شود یا باید با او توافق کنند یا پولش را واریز نمایند. تا امروز هیچ زنگی به ما نزده اند آن هم به این امید که از بیرون چهار تلفن بزنند و به چهار نفر بگویند تماس بگیرید و دبیرکل و رئیس فدراسیون را بترسانید.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: امروز من دارم اخطار می دهم و از کمیته اخلاق خواهش می کنم اگر یک نفر مصاحبه می کند زود او را به کمیته اخلاق فرا نخوانید. فساد در فوتبال همین هم اکنون دارد اتفاق می افتد. فردا پیش از بازی ما با تراکتور اگر بدون پرداخت به ما بتوانند این رای را بشکنند به نظر من نه مربیان و نه بازیکنان هیچ امنیتی ندارند، به جهت اینکه روابط بر ضوابط حاکم می شود. همان گونه که مدیر حقوقی فدراسیون فوتبال می گوید ما برای تعلیق نشدن فوتبال نباید پا روی حق بگذاریم و روابط را از بیرون بر ضوابط داخل مسلط نماییم و همان گونه که استاد عزیزم آقای مصطفوی اظهار داشت که نباید از بیرون بر مسائل داخلی فوتبال دخالت کرد، به نظر من این یک نمونه دخالت بارز است. امروز از راهروهای فدارسیون فوتبال به من خبر دادند که دارد اتفاقات پشت پرده می افتد. خواهش می کنم هیچ کسی، کسی را خرج نکند و باید پول گروه من داده شود. دنبال روابط و زدن جاده های بی صف نباشید. بیایید و پول گروه من را بدهید و نگذارید من همان منصوریان سال گذشته شوم. روزی که به آبادان آمدم گفتم می خواهم خودم را تغییر دهیم و منصوریان ذوب آهن، نفت و استقلال شوم نه منصوریان تراکتور و آلومینیوم اراک به هم ریخته.
وی ادامه داد: من دو، سه هفته پیش یک مصاحبه انجام دادم و گفتم از آقای نصیرزاده می خواهم به مسائل باشگاهی کاری نداشته باشد و دخالتی نداشته باشد و او با تمام احترام مصاحبه کرد و گفت من هیچ نقشی در تراکتور ندارم. سؤال من این است ما بدون این که راضی شویم و پولی دریافت نماییم چرا باشگاه تراکتور سه روز پیش می خواسته چک هایی بابت ما بدهد که آقای نصیرزاده و آقای عظیمی کشیده اند؟ آقای نصیرزاده شما چکاره فوتبال هستید که چک به نام شما صادر می شود؟ً! من متوجه می شوم و اعتراض می کنم و بعد چک ها را عوض می کنند. ما اصلاً چکی نمی خواستیم و حساب ما در قراردادمان معلوم است و تا فردا پیش از ساعت ۱۲ باید حساب ما را پر کنند تا بازیکنان جدیدشان اجازه بازی داشته باشند. سؤال من این است که آقای نصیرزاده سمت شما در فدراسیون فوتبال است و بعنوان برادر کوچک تر به شما می گویم، شما چه نقشی در باشگاه تراکتور دارید که به نام شما چک کشیده می شود؟ پس حتما شما سمتی در آن باشگاه دارید و احتمالاً یک قرارداد نانوشته خاموش دارید که می توانید این کار را انجام دهید.
منصوریان تصریح کرد: در بازی رفت با تراکتورسازی بدون این که به ما احترام بگذارند پنجره این باشگاه را باز کردند و قرارداد هفت بازیکن شان به ثبت رسید و توانستند ما را با نتیجه ۳ بر صفر ببرند و ما به احترام آقای کامرانی فر هیچ اعتراضی نکردیم. امروز از تمام نهادهای نظارتی، امنیتی و کمیته اخلاق خواهش می کنم به این بخش ورود کند چونکه در این قسمت روابط بر ضوابط دارد حاکم می شود و دارند کار را از دست کمیته وضعیت و ارکان قضایی جدا می کنند و به زور به آقای کامرانی فر فشار می آورند تا بتوانند کارهای شان را انجام دهند و باز غیرقانونی ورود کنند. اگر این اتفاق فردا بیفتد به نظر من باید فاتحه فوتبال را خواند چونکه هیچ کسی در این فوتبال امنیت شغلی نخواهد داشت. باز هم می گویم من میهمان هواداران تبریزی بودم و دست آنها را می بوسم ولی تمام تبریزی ها هم دوست ندارند پای سفره تیم شان نان حرام وارد شود. به نظر من به جای این که این کارها را بکنند تا کسی زودتر نرفته رکورد این بخش از مدیریت مجموعه تیم داری باشگاه تراکتور را در گینس ثبت کند بیایند و مشکلاتشان را برطرف کنند. چونکه ۴۶ سرمربی و مدیرعامل در خلال سه سال و نیم در تراکتور عوض شده اند. برگردید به آینه و خودتان را نگاه کنید و عیب از خودتان است و اینقدر هوادارتان را رو به روی کسی نگذارید. هواداران، شما چه باشید چه نباشید، نور چشم ما و بقیه مربیان هستید.
منبع:

1400/11/22
21:10:12
5.0 / 5
1150
تگهای خبر: امنیت , بافت , بهداشت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا