همزمان با دهه مبارك فجر انجام شد

اجرای طرح ویژه نظارت بر اماکن ورزشی

اجرای طرح ویژه نظارت بر اماکن ورزشی

فارس طرح ویژه نظارت بر اماکن و باشگاه های ورزشی هم زمان با سراسر کشور در شیراز توسط هیئت پزشکی ورزشی فارس و با همراهی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و بازرسان اداره کل ورزش و جوانان استان اجرا شد.


مسئول کمیته نظارت بر باشگاه های ورزشی هیئت پزشکی ورزشی فارس یکشنبه 17 بهمن در حاشیه اجرای این طرح به خبرنگاران اظهار داشت: در این طرح اجرای شیوه نامه های بهداشتی توسط باشگاه داران مورد ارزیابی قرار گرفت و نکات لازم از جلمه عدم ارائه مواد غذایی به آنان اعلام گردید.
محمدرضا اوجی اضافه کرد: از شروع شیوع ویروس کرونا باشگاه داران بیشترین همکاری را با ستاد کرونا داشته اند و حتی در مقاطعی بطور کامل تعطیل بوده اند و اکنون نیز با ۵۰ درصد ظرفیت خود فعالیت دارند.
اوجی افزود: در صورتی که باشگاهی در رعایت شیوه نامه های بهداشتی تخلف کند ابتدا به وی تذکر داده خواهد شد و درصورت تکرار تخلف به اداره کل ورزش و جوانان برای پلمب معرفی می شود.
مسئول کمیته نظارت بر باشگاه های ورزشی هیئت پزشکی ورزشی فارس بیان کرد: از شروع شیوع ویروس کرونا از بیش از ۸۰۰ باشگاه و اماکن ورزشی شیراز بصورت محسوس و نامحسوس بازرسی انجام شده است که تا ریشه کن شدن ویروس کرونا این نظارت ها ادامه دارد.1400/11/17
22:50:23
5.0 / 5
739
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
ساماس - یوگا