مریم هاشمی :

درلیگ والیبال زنان استعدادداشتیم

درلیگ والیبال زنان استعدادداشتیم

به گزارش ساماس سرمربی تیم والیبال زنان سایپا با اعلان اینکه سطح کیفی مسابقات لیگ خوب بود اظهار داشت: چند استعداد در لیگ برتر داشتیم که می توانند به تیم ملی تزریق شوند.به گزارش ساماس به نقل از مهر، قرار بود مرحله پلی آف مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر زنان ایران جام «سردار دل ها» از ۱۶ تا ۲۱ بهمن ماه با حضور چهار تیم سایپا تهران، ذوب آهن اصفهان، باریج اسانس کاشان و پیکان تهران بصورت متمرکز و به میزبانی سالن فدراسیون والیبال اجرا شود که این مسابقات به تعویق افتاد.
مریم هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره ارزیابی اش از مرحله رفت و برگشت مسابقات لیگ برتر والیبال زنان اظهار داشت: مسابقات امسال کمی متفاوت و فشار رقابت ها بسیار بالا بود. تیم ها باید از نظر بدنی در وضعیت خوبی قرار می داشتند چونکه فرصت کافی برای تمرینات آمادگی جسمانی وجود نداشت. در هفته دو بازی برگزار می شد و همین موجب افزایش فشار مسابقات شده بود و این نشان میدهد که لیگ زنان نیز به سمت حرفه ای شدن می رود.
سرمربی تیم والیبال سایپا در ادامه اظهار داشت: ملی پوشان در تیم های باشگاهی تقسیم شدند و هر تیم حداقل شش ملی پوش در اختیار داشت و همین موجب شد سطح کیفی مسابقات افزایش یابد. مسابقات قابل پیش بینی نیست و معین نیست کدام تیم قهرمان می شود، همه تیم ها در کورس قهرمانی هستند.

وی با اشاره به مرحله پلی آف رقابت ها نیز اظهار داشت: اتفاق مثبت در مرحله پلی آف استفاده از ویدئو چک است. در این مرحله حساسیت مسابقات بالا است، بازیکنان و کادرفنی هم زحمت کشیده اند و می خواهند مزد زحمات خودرا ببیند و اگر در داوری یک امتیاز اشتباهی رخ دهد ویدئو چک می تواند آنرا برطرف کند.
هاشمی در پاسخ به این پرسش که آیا استعداد خاصی در مسابقات لیگ که به نفع آینده والیبال زنان باشد مشاهده شد یا خیر اظهار داشت: به سبب اینکه ۵ - ۶ لژیونر داشتیم فرصت زیادی برای جوان ها برقرار شد تا خودرا در مسابقات لیگ نشان دهند. ۳-۴ بازیکن در این مسابقات حضور داشتند که می توانند در آینده به والیبال زنان ایران کمک و به تیم ملی ملحق شوند.
سرمربی تیم والیبال سایپا درباره شرایط کرونا نیز اظهار داشت: در طول مسابقه چند بازیکن مبتلا شدند که به آنها استراحت و در قرنطینه به سر بردند اما خوشبختانه در حال حاضر شرایط تیم خوب است همه بازیکنان در سلامت کامل هستند و برای شروع مرحله پلی آف آماده هستیم.
هاشمی در آخر اظهار داشت: سطح مسابقات لیگ بسیار عالی است باشگاه سایپا نیز حمایت خوبی از تیم به عمل آورد، از آنها تشکر می نماییم امیدواریم که بتوانیم با هت تریک قهرمانی اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.


منبع:

1400/11/15
13:17:28
5.0 / 5
838
تگهای خبر: سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا