رئیس هیئت بدمینتون فارس اعلام كرد:

انجام تست کرونا از شرکت کنندگان رقابت های بدمینتون شیراز

انجام تست کرونا از شرکت کنندگان رقابت های بدمینتون شیراز

ساماس: فارس رئیس هیئت بدمینتون استان فارس اعلام نمود که در بازی های بین المللی بدمینتون سریز جوانان و فجر بزرگسالان، هر سه روز یکبار تست کرونا از ورزشکاران گرفته می شود.


ابراهیم راضی چهارشنبه ۱۳ بهمن ضمن اشاره به آغاز رقابت های بدمینتون سریز جوانان در شیراز، اظهار داشت: با هماهنگی های انجام شده توسط اداره کل ورزش و جوانان و هیئت پزشکی ورزشی فارس با دانشگاه علوم پزشکی شیراز توسط اکیپ های سیار هر ۳ روز یک مرتبه از تمامی ورزشکاران و کادر اجرایی تست کرونا گرفته می شود.
راضی با اشاره به اینکه ورزشکاران پیش از شروع مسابقه موظف به عرضه تست منفی کرونا هستند، اظهار داشت: استفاده از ماسک هم در محل برگزاری رقابت ها اجباریست و تمامی دستورالعمل های بهداشتی در این رقابت ها با نظارت ویژه رعایت می شود.
رئیس هیئت بدمینتون فارس افزود: در هر دو رقابت سریز جوانان و بزرگسالان فجر سلامت شرکت کنندگان در اولویت قرار دارد و توسط بازرسین ویژه رعایت مسائل بهداشتی این رقابت ها رصد می شود.
وی افزود: تابحال از تمامی ورزشکاران شرکت کننده در بدو ورود تست گرفته شده است و درصورتیکه فردی تستش مثبت شد به قرنطینه خواهد رفت
راضی همینطور بیان کرد با عنایت به شرایط خاص کرونایی این رقابت ها بدون حضور تماشاگران برگزار می گردد.
به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، امروز بعضی از بازیکنان تیم ایران شرکت کننده در رقابت های بزرگسالان جام بین المللی فجر مدعی شده بودند که بعضی از شرکت کنندگان گرفتار کرونا شده اند و تست از آنان گرفته نشده است.
منبع:

1400/11/13
22:40:17
5.0 / 5
902
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , پزشكی , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا