در گزارش ساماس مطرح شد:

دعوت از مدافع جنجالی به تیم ملی زشت ترین حرکت فدراسیون فوتبال بود

دعوت از مدافع جنجالی به تیم ملی زشت ترین حرکت فدراسیون فوتبال بود

ساماس: پیشکسوت فوتبال ضمن ابراز تعجب از دعوت مدافع جنجالی به تیم ملی اظهار داشت: بی تفاوتی فدراسیون خوبان عالم نسبت به رفتار آن مدافع زشت تر از دعوتش به اردو بود.به گزارش ساماس به نقل از مهر، تصمیم جنجالی سرمربی تیم ملی در دعوت از حسین کنعانی زادگان بعد از جنجال های در رابطه با اتوبوس تیم ملی ابعاد تازه ای پیدا کرده و این مساله با واکنش های مختلفی از طرف اهالی فوتبال مواجه بود.
رضا رجبی پیشکسوت فوتبال در این رابطه به خبرنگار مهر اظهار داشت: فوتبالیستی که پیراهن تیم ملی ایران را بر تن می کند دیگر تنها به خودش تعلق ندارد و چارچوب های شخصی او از چارچوب های شخصی افراد عادی تنگ تر و این فرد بیشتر از افراد عادی ملزم به رعایت اصول اخلاقی می شود.
وی بیان داشت: متاسفانه از حسین کنعانی زادگان رفتاری سر زد که به هیچ وجه در شان یک ورزشکار آن هم کسی که پیراهن تیم ملی را بر تن کرده نبوده و نیست و پس از سر زدن چنین رفتاری از او حداقل انتظار این است که فدراسیون فوتبال که متولی فوتبال این مملکت است نسبت به این مساله واکنش نشان داده و او را از بر تن کردن پیراهن ملی محروم کند؛ که اینچنین نشد.
پیشکسوت فوتبال اشاره کرد: وقتی این بازیکن حتی یک عذرخواهی ساده و ابراز ندامت هم پس از این مساله نمی کند و فدراسیون هم کاملاً به موضوعات اطرافش بی تفاوت است شائبه های زیادی ایجاد می شود. همچون این که آیا ادامه حضور این بازیکن در تیم ملی هم به موضوعات خوبان عالم که فراگیر ترین بحث پیرامون فدراسیون است باز می گردد؟
رجبی خاطرنشان ساخت: در گذشته های دور و نزدیک شاهد بودیم کمیته اخلاق در موارد خیلی کوچک تر و کم اهمیت تر از این مساله حتی نسبت به بازیکنان غیر ملی پوش واکنش های تندی نشان داده اما متاسفانه در این مورد کمیته اخلاق تصمیم گیری بموقع نداشته است و عنوان می شود که این پرونده هنوز باز است. چرا در گذشته و درباره بازیکنان دیگر کمیته های اخلاق و انضباطی با سرعت زیاد تصمیم گیری می کردند اما موضوعی به این واضحی باید شامل حال زمان شود؟
ملی پوش سابق فوتبال اظهار داشت: از کمیته های اخلاق و انضباطی در این مورد انتظار بیشتری می رود و با سرعت بیشتری به این پرونده ورود کنند. حتی اگر این پرونده ابعاد زیادی دارد و همچنان مفتوح است، باید در این خصوص دستور موقت صادر شود نه این که بازیکن به تیم ملی دعوت شود و رسیدگی به پرونده او صرف زمان زیادی شود.
وی اضافه کرد: بی شک رفتار کنعانی زادگان و سو استفاده عجیب او از اتوبوس تیم ملی بسیار زشت و غیر قابل بخشش است؛ اما بی اهمیتی این رفتار از طرف فدراسیون و دعوت مجدد از او به تیم ملی زشت تر از رفتار این بازیکن است.


منبع:

1400/11/05
22:25:41
5.0 / 5
668
تگهای خبر: فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا