انتقاد شدید بهروز یاری از وضعیت تهران و البرز:

بجای خدمت به کشتی، حکومت می کنند

بجای خدمت به کشتی، حکومت می کنند

ساماس: پیشکسوت شاخص کشتی ایران از عملکرد روسای هیات های کشتی تهران و البرز انتقاد نمود.


بهروز یاری در گفتگو با ایسنا، درباره انتقاد بزرگان کشتی تهران از وضعیت کشتی پایتخت، اظهار نمود: رئیس هیات کشتی تهران و همین طور رئیس هیات کشتی البرز که برادرم حمید یاری مسئولیت آنرا بر عهده دارد، فقط برای رفع مسئولیت کار می کنند و صد در صد در وضعیت ایجاد شده مقصر هستند.
پیشکسوت کشتی ایران، افزود: حضور افراد غیربومی در راس کشتی تهران سبب شده هیچ تعصبی بر روی کشتی گیران تهرانی نداشته باشند. من با مصطفی حسین خانی صحبت می کردم، کاری به این که او کشتی گیر خوب یا بدی بوده ندارم اما در این ۱۰ سال که عضو تیم ملی بوده، یکبار هم نشده با استاندار تهران دیدار داشته باشد، در حالی که اگر او برای الیگودرز یا شهر دیگری بود، اساسا مورد توجه مسئولان استانش قرار می گرفت.
دارنده مدال های برنز جهان، ۲ طلای بازی های آسیایی و ۳ طلای آسیا، اشاره کرد: در حقیقت کشتی تهران از داشتن کادر اجرائی دلسوز که بتواند درست کار کند و به فکر کشتی گیران باشد، محروم است.
وی درباره بروز درگیری در مسابقات استان تهران، اظهار داشت: این اتفاقات یا برگزاری دیرهنگام مسابقات نوجوانان در البرز، نشان این نیست که دوستان برگزاری مسابقه را بلد نباشند، بلکه این مسائل نشان دهنده این است که پشیزی برای شرکت کنندگان ارزش قائل نیستند و مسئولان کشتی این دو استان بجای خدمت به کشتی، حکومت می کنند.
یاری اشاره کرد: بحث من درباره شخص خاصی نیست، بلکه کلی درباره کشتی کشور صحبت می کنم. اگر به قهرمان پول و سکه بدهید و برای رای آوردن چند صد میلیون خرج کنید، خب زمانیکه رای می آورید باید این هزینه ها را جبران کنید.
او در آخر در پاسخ به این پرسش که راه حل برون رفت کشتی استانهای تهران و البرز از وضعیت فعلی را چه می داند، اظهار داشت: قویا اعلام می کنم، درباره وضعیت کشتی تهران و البرز حتما جلسه ای را با مسئولان فدراسیون کشتی و یا حداقل کمیته انضباطی فدراسیون برگزار خواهم کرد. چرا باید تا این حد درباره کشتی دو استانی که روزگار نه چندان دور قهرمانان بزرگی را به کشتی جهان معرفی کرده اند، فرصت سوزی شود؟ البرز چندین قهرمان بزرگ مثل علیرضا کریمی، یوسف قادریان و دیگران را در همین چند سال به تیم های ملی معرفی کرده اما الان کار به جایی رسیده که فقط در تیم ملی دو نفر رده سومی دارد. در تهران هم که کشتی عملا رها شده و مربیان دلسوز و کار کشته دیگر انگیزه ای برای کار کردن ندارند.
منبع:

1400/11/03
14:04:58
5.0 / 5
963
تگهای خبر: شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
ساماس - یوگا