بختیاری زاده:

بازی با تراكتور مثل یك فینال بزرگ است

بازی با تراكتور مثل یك فینال بزرگ است

به گزارش ساماس سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو با اشاره به اینكه این تیم به دنبال عنوان نایب قهرمانی در لیگ و كسب سهمیه آسیایی است، اظهار داشت: بازی با تراكتور ارزش یك فینال بزرگ را دارد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، سهراب بختیاری زاده در نشست خبری قبل از بازی شهر خودرو با تراکتور اظهار داشت: من روز پیش از بازی با پارس جنوبی به تیم شهرخودرو اضافه شدم. متاسفانه آن بازی را باختیم و مسئولیت آن باخت با من است. قصد داشتیم شرایط بد بازی قبل را از ذهن بازیکنان دور نماییم که این صورت گرفت. روی نکات فنی هم کار کردیم.
وی اضافه کرد: بازی با تراکتور خیلی مهم می باشد و ارزش یک فینال بزرگ را دارد. بازیکنان باتجربه شهرخودرو این را قبلا ثابت کرده اند و قدر فرصت ها را می دانند. بچه های ما با همان تفکر حرفه ای وارد زمین خواهند شد.
سرمربی شهرخودرو درباره تأثیر اتفاقات روز معارفه اش در بر هم خوردن تمرکز تیم و باخت به پارس خاطرنشان کرد: تا اندازه ای موثر بود. نگاه من به شرایط بچه ها این بود که می تواند تأثیر منفی داشته باشد. آنجا ارتباط کمی با بازیکنان برقرار کردم چون یک روز پیش از سفر به جمعشان اضافه شدم. باخت جزوی از فوتبال است. شهرخودرو تمام تلاشش را می کند که در لیگ دوم شود و سهمیه بگیرد. این روزها خیلی مهم می باشد که قدر فرصت ها را بدانیم. اگر بازی با پارس را باختیم، باید مثل تجربه به آن نگاه نماییم. بچه ها باید ضعف ها، اشتباهات و تفکرات منفی را کنار بگذارند و برای بازی فردا بتوانیم از این تجربیات به خوبی استفاده نماییم.
بختیاری زاده درباره محرومان و مصدومان شهرخودرو مقابل تراکتور اظهار نمود: همه مجموعه شهر خودرو حرفه ای هستند؛ چه کسانی که هستند و چه کسانی که نیستند. صلاح نمی دانم اسامی غایبان را اعلام کنم. فقط می توانم قول بدهم همه مجموعه به این اتحاد رسیده ایم که با تمام وجود برای شکست تراکتور تلاش نماییم. البته تراکتور تیم بسیار قابل احترامی است و بازیکنان با کیفیت و بزرگی دارد. تراکتور مدافعان بازیسازی دارد که قادر هستند هر تیمی را تحت فشار بگذارند ولی نفرات شهرخودرو هم ثابت کرده اند بازیکنان بزرگی هستند.
وی درباره شناخت حریفان از شهر خودرو تصریح کرد: در فوتبال روز دنیا، تیم ها راحت همدیگر را آنالیز می کنند و راحت شرایط فنی هم را متوجه می شوند. چیزی که مهمتر است این است که بازیکنان و مربیان درک خوبی از خود داشته باشند و بدانند تیم حریف آنها را شناسایی کرده است. شک نکنید ما هم به اندازه تراکتور، از این تیم شناخت داریم.
سرمربی شهرخودرو درباره عدم تغییر در کادر فنی این تیم هم اظهار داشت: من به ثبات در کارم اعتقاد دارم. علاقه داشتم اعضای کادر مثل مربی دروازه بان آنالیزور بمانند. دلیل ندیدم کادرم را عوض کنم هرچند هر سرمربی حق دارد دستیار خودش را بیاورد. در کنار آنها حسین بادامکی را پیشنهاد دادند که با افتخار حضور او را هم پذیرفتم چون او مثل سیدعباسی از افتخارات فوتبال خراسان بوده است. در کادر مربیان همدلی و صمیمیت وجود دارد. اگر می خواهیم تیم یکدستی داشته باشیم این همدلی اول از کادر فنی آغاز می شود.


منبع:

1399/05/02
17:06:15
5.0 / 5
1795
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا