سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان:

تلاش می نماییم از گروهمان در مسابقات قهرمانی آسیا صعود نماییم

تلاش می نماییم از گروهمان در مسابقات قهرمانی آسیا صعود نماییم

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان اظهار داشت: امیدوار هستم بتوانیم عملکرد خوبی از خود نشان بدهیم و روزهای درخشانی را در مسابقات قهرمانی آسیا پشت سر بگذاریم.به گزارش ساماس به نقل از فدراسیون فوتبال، مریم ایراندوست درباره شرایط بازیکنان در آخرین اردوی آماده سازی قبل از اعزام به جام ملت های آسیا اظهار داشت: با توجه به این که هند میزبان جام ملت های آسیاست و برای تطابق آب و هوایی ما آخرین اردوی آماده سازی قبل از اعزام به جام ملت های آسیا را در کیش برگزار کردیم. البته دو ماه گذشته نیز تیم ملی فوتبال بانوان به مدت یک هفته به شکل ویژه میهمان سازمان منطقه آزاد کیش بود.
وی افزود: فضای و امکاناتی که هم اکنون برای ما وجود دارد بسیار مطلوب و قابل قبول است و آن شادابی که نیاز داشتیم بازیکنان پیش از سفر داشته باشند، به وجود آمده است. فکر می کنم در گذشته یکی از چالش های بزرگ تیم ملی فوتبال بانوان این بود که امکانات مناسبی مهیا نبود. خوشحالم فدراسیون فوتبال و شخص عزیزی خادم پشت این تیم هستند.
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان اشاره کرد: ما در این اردو اهتمام در برطرف نمودن نقاط ضعف تیم داریم. بحث هماهنگی تاکتیکی بازیکنان را مد نظر داریم. همین طور به مرور برنامه های نهایی خود تا قبل از شروع رقابتهای جام ملت های فوتبال آسیا در هند، می پردازیم و روز شنبه ۲۵ دی ماه عازم با پرواز اختصاصی عازم هند خواهیم شد.
ایراندوست اضافه کرد: باتوجه به عدم بازی تدارکاتی و این که نزدیک به چهار و ماه نیم از مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا گذشته است. امیدوار هستم بتوانیم عملکرد خوبی از خود نشان بدهیم و روزهای درخشانی را در بمبئی پشت سر بگذاریم. خوشبختانه بچه ها در وضعیت بدنی و روحی خوبی قرار دارند.
وی با اشاره به این که تیم ملی فوتبال بانوان برای نخستین بار است که در مسابقات جام ملت های آسیا حضور دارد، اظهار داشت: تیم ما نخستین بار است در رقابت ها شرکت می کند و فکر می کنم این مسائلی که می گویند باید به جام جهانی برسیم، فشار را روی بچه ها زیاد می کند. به هر حال همه می دانیم که تیمی مثل چین پرافتخارترین تیم این مسابقات است و چین تایپه و هند هم شرایط بهتری نسبت به ما دارند، اما هم تلاش می نماییم تا از گروه مان صعود نماییم و بالاتر برویم.
ایراندوست در آخر اشاره کرد: امیدوار هستم با دعای خیر مردم و خانواده بچه ها نیز بتوانیم نتایج خوبی در جام ملت ها بگیریم و مردم ایران را خوشحال نماییم.

1400/10/20
23:37:45
5.0 / 5
747
تگهای خبر: شركت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا