نكونام:

کیفیت فنی بازیکنان سپاهان نتیجه بازی را تغییر داد

کیفیت فنی بازیکنان سپاهان نتیجه بازی را تغییر داد

ساماس: سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اظهار داشت: سپاهان روی خلاقیت و کیفیت بازیکن های خود به گل رسید و باید گفت در بازی های بزرگ، بازیکنان بزرگ نتیجه بازی را تغییر می دهند.به گزارش ساماس به نقل از مهر، جواد نکونام شامگاه شنبه در کنفرانس خبری بعد از بازی با سپاهان که در نهایت با شکست دو بر یک فولادی به پایان رسید، عنوان کرد: توانستیم راه های موقعیت سازی سپاهان را ببندیم و سپاهان روی خلاقیت و کیفیت بازیکن های خود به گل رسید. این شرایط و کیفیت فردی و فنی بازیکن قابل پیشبینی نیست و سپاهان به این مورد آگاه است و بنابراین سالیان سال است هزینه می کند و بهترین ها را می خرد.
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان افزود: اگر بخواهیم با تیم های مدعی نظیر استقلال و پرسپولیس و سپاهان رقابت نماییم باید بازیکن خوب را به خدمت بگیریم. برای جام آوردن احتیاج به بازیکن بزرگ دارید. در بازی های بزرگ هم بازیکن ها بزرگ نتیجه را تغییر می دهند. از روی که به فولاد بازگشتم تلاش در بهتر کردن شرایط تیم داشتیم و بشکلی بازی نماییم که قابل احترام باشم.
وی تصریح کرد: امروز بازی خوب و قابل احترامی را عرضه دادیم، اما بازیکنان سپاهان باکیفیت بودند و توانستند نتیجه بازی را تغییر دهند. از طرفی اشتباهات فردی وحشتناکی داشتیم و نتوانستیم نتیجه مطلوب را بگیریم. همینطور دو بازیکن اصلی ما هم به این بازی نرسیدند و نتوانستیم از آنها استفاده نماییم.
نکونام اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم با در اختیار گرفتن بازیکنان ستاره شرایط خوبی را به تیم بازگردانیم. بازیکنان باکیفیت در فوتبال ایران بسیار تاثیر گذار هستند و باید بتوانیم ستاره ها به خدمت بگیریم.
سرمربی فولاد درباره عدم حضور لوسیانو پری را و تاثیر آن در نتیجه بازی، توضیح داد: شیمبا بازیکن بسیار تأثیرگذاری در تیم ما است، تیم فولاد گرفتار کمبود بازیکن است و اگر یکی از بازیکن ما نباشد، تیم صدمه می بیند. دو بازیکن ما دقیقاً قبل از بازی گرفتار مشکلاتی شدند و نتوانستند بازی کنند، این در شرایطی است که یک بازیکن هم در فولاد مهم می باشد. در این فصل ۶ بازیکن فیکس فصل گذشته فولاد در تیم حاضر نیستند، در حالیکه تیمی مثل سپاهان با خرید ستاره ها جدایی بازیکن های فصل پیش را جبران کرده است.
وی اضافه کرد: کیفیت برخی بازیکنان ما مطلوب نمی باشد، یکی از بازیکنان ما دقیقه ۹۰ کرنر را مستقیماً به اوت می فرسد، در ۳۰ دقیقه آخر سپاهان را تحت فشار قرار دادیم و آنها وقت تلف کردند. در فوتبال ایران طبیعی است که تیمی که جلو است، وقت تلف می کند و اعتراضی به آن نداریم.
نکونام در انتها تصریح کرد: اعتبار فوتبال ایران هم اکنون سپاهان و فولاد هستند که توانستند مجوز حرفه ای را از AFC بگیرند، این دو باشگاه قابل احترام هستند. استقلال و پرسپولیس باشگاه های بزرگی هستند، اما کمتر تیمی می تواند این مجوز را دریافت کند.


منبع:

1400/10/18
20:25:38
5.0 / 5
746
تگهای خبر: فوتبال , كیفیت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا