رهبری فرد:

خوبان عالم زیاد داریم اما نه در این عالم!

خوبان عالم زیاد داریم اما نه در این عالم!

به گزارش ساماس پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید امیدوارم یک روز استقلال و پرسپولیس بالاخره خصوصی شوند.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، بهروز رهبری فرد در حاشیه دیدار دوستانه منتخب پیشکسوتان تیم ملی فوتبال و پیشکسوتان سرخ آبی به مناسبت گرامی داشت شهادت سردار سلیمانی اظهار نمود: خیلی خوشحالم که ورزشگاه آزادی را باردیگر از نزدیک دیدم. همه ما مدیون سردار سلیمانی هستیم. ما سیاسی نیستیم اما او فردی بود که همه دوستش داشتند.

او همینطور درباره شرایط پرسپولیس اظهار داشت: این تیم پنج سال پی در پی است که قهرمان شده اما در فوتبال گاهی تیم ها افت می کنند. پرسپولیس این افت را رد کرده و به شرایط ایده آل برگشته و مدعی قهرمانی است.

رهبری فرد درباره خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال هم اظهار داشت: عمر ما قد نمی دهد که خصوصی شدن این دو باشگاه را ببینیم. امیدوارم یک روز بشود و روی ما را کم کنند.

وی در پاسخ به این سؤال که کدام مدافع پرسپولیس او را یاد دوران بازی خودش می اندازد اظهار داشت: همه آنها خوب هستند اما فوتبال زمان ما غیرتی تر بود. نمی خواهم بگویم هم اکنون بی غیرت هستند اما زمان ما تعصب خاصی در میان بازیکنان بود چون سختی های زیادی کشیده بودند اما آن تعصب هم اکنون کمتر شده و فوتبال ماشینی شده است. یعنی بازیکنان تکنیکی کم شده است.

بازیکن پیشین پرسپولیس در واکنش به سوال یک خبرنگار درباره اصطلاح "خوبان عالم" که در گفتار رئیس فدراسیون فوتبال زیاد شنیده می شود، اظهار داشت: خوبان عالم زیاد داریم اما نه در این عالم، این که در کدام عالم هستند نمی دانم! (با خنده)

منبع:

1400/10/15
20:39:36
5.0 / 5
726
تگهای خبر: فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
ساماس - یوگا