توضیحات فدراسیون فوتبال درباره احضار مدیران استقلال و پرسپولیس

توضیحات فدراسیون فوتبال درباره احضار مدیران استقلال و پرسپولیس

به گزارش ساماس سخنگوی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: غیبت مدیران استقلال و پرسپولیس در جلسه انضباطی روز دوشنبه تاثیری در روند کمیته انضباطی نخواهد داشت.به گزارش ساماس به نقل از مهر، پس از بالا گرفتن درگیری رسانه ای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در ایام اخیر، فدراسیون فوتبال روز گذشته از احضار مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال و مجید صدری سرپرست پرسپولیس به کمیته انضباطی فدراسیون اطلاع داد. تنش های رسانه ای بین دو باشگاه به علت بحث کسر امتیاز از گل گهر و مسائل مدیریتی شدت گرفته بود.
حسین شریفی سخنگوی فدراسیون فوتبال در این خصوص اظهار داشت: فدراسیون فوتبال در این زمان تمام تلاشش را کرده است تا آرامش به فوتبال بازگردد. از آغاز فصل از همه باشگاه ها خواستیم همکاری لازم را انجام بدهند تا رقابت های لیگ برتر، لیگ دسته یک و سایر مسابقات با نظم و کیفیت بیشتری برگزار گردد.
وی که با رادیو تهران گفتگو می کرد، اضافه کرد: این مسیر را ادامه خواهیم داد. خواهشمان این بود که به تنش زدایی کمک نماییم. به نظر می آید در مدت اخیر این بیانیه نویسی ها و مسائلی از این دست و حمله به تیم رقیب داشت فضای فوتبال را به سمت و سویی هدایت می کرد که در فرهنگ فوتبال کشورمان گرفتار مشکل شویم. از مدیران عامل استقلال و پرسپولیس و وکلای آنها دعوت شده است تا در جلسه روز دوشنبه کمیته انضباطی فدراسیون حاضر شوند تا درباره موارد مدنظر اعضای کمیته انضباطی بحث بشود و به جمعبندی برسیم.
سخنگوی فدراسیون فوتبال همینطور تصریح کرد که غیبت این مدیران در جلسه فردا تاثیری در روند کمیته انضباطی نخواهد داشت.


منبع:

1400/10/12
13:26:31
5.0 / 5
660
تگهای خبر: فوتبال , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا