عذرخواهی رسمی باشگاه سپاهان از هواداران

عذرخواهی رسمی باشگاه سپاهان از هواداران

به گزارش ساماس باشگاه سپاهان طی اطلاعیه ای از هواداران خود عذرخواهی نمود.به گزارش ساماس به نقل از مهر، سپاهان طی اطلاعیه ای اعلام نمود: با احترام به احساسات پاک و همیشه سازنده هواداران طلایی دل، بدین وسیله مراتب عذرخواهی صمیمانه بازیکنان، کادر فنی و مدیریت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان را به سبب اتفاقات تلخ سه هفته اخیر اعلام نموده و وفق مقررات جاری باشگاه اقدامات لازم در مورد تیم اعمال خواهد شد.
قابل ذکر است باوجود انجام بازی های چشم نواز، فنی و خلق موقعیت های عالی در هر مسابقه که انتظار داریم تداوم و استمرار یابد. لازم است با اندیشه های اصلاح گر و تحول آفرین کادر تیم به رهبری سرمربی محترم آقای محرم نویدکیا و دستیاران ایشان و همینطور حمایت های مشفقانه و دلسوزانه شما هواداران عزیز مسیر اقتدار همیشگی تیم فوتبال مجدداً محقق گردد.
شخصیت حرفه ای باشگاه بزرگ فولاد مبارکه سپاهان و تیم فوتبال این باشگاه که در سال میلادی پیش رو بعنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در آسیا حضور خواهد داشت، ایجاب می کند به اتکای شرایط حرفه ای این باشگاه و اقدامات اداری، اجرایی و فنی آن با همت مردانه بازیکنان ترسیم گر موفقیت تام و جبران مافات و چند هفته بد گذشته باشند.»

1400/10/09
13:39:35
5.0 / 5
923
تگهای خبر: فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
ساماس - یوگا