كمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال؛

بازیکن و باشگاه پرسپولیس برنده پرونده های مالی

بازیکن و باشگاه پرسپولیس برنده پرونده های مالی

ساماس: کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت از باشگاه پرسپولیس را مردود و در پرونده ای دیگر حق را به بازیکن این تیم داد.به گزارش ساماس به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، تازه ترین آرای صادره از طرف کمیته تعیین وضعیت به شرح زیر است:
* در پرونده شکایت «محمد ازحتی» از باشگاه پرسپولیس بابت مطالبه وجه سی هزار دلاری، این شکایت بعد از بررسی پرونده مردود و غیرقابل رسیدگی اعلام گردید.
* «وحید امانی» بابت مطالبه دو میلیارد و پانصد میلیون ریالی از باشگاه هوادار شکایت نمود که طبق رأی کمیته وضعیت بازیکنان این مبلغ و هزینه دادرسی باید از طرف باشگاه به شاکی پرداخت گردد.
* در شکایت «محمدباقر صادقی» از باشگاه ذوب آهن جهت مطالبه یازده میلیارد و دویست میلیون ریالی، باشگاه ذوب آهن بعد از بررسی پرونده به پرداخت مبلغ مورد مطالبه به انضمام هزینه دادرسی محکوم شد.
* «محمدامین درویشی» از باشگاه گل ریحان البرز شکایتی را بابت مطالبه یک میلیارد و پانصد میلیون ریالی تقدیم کرد که طبق رأی صادره این مبلغ به انضمام هزینه دادرسی باید از طرف این باشگاه پرداخت گردد.
* «مهدی یار احمدی» از باشگاه شهرداری بندر ماهشهر به سبب مطالبه وجه چهارصد و پنجاه میلیون ریالی شکایت نمود که طبق رأی کمیته وضعیت بازیکنان این مبلغ و هزینه دادرسی از طرف باشگاه باید به یار احمدی پرداخت گردد.
* باشگاه شهرداری بندر ماهشهر به سبب شکایت میلاد رخشان عراقی در مطالبه چهارصد و نود میلیون ریالی، محکوم به پرداخت چهارصد و سی و پنج میلیون ریال و هزینه دادرسی در حق رخشان عراقی شد.
* باشگاه شهرداری آستارا به سبب شکایت «احمد جمشیدیان» محکوم به پرداخت یک میلیاردریال به انضمام هزینه دادرسی به جمشیدیان شد.
همین طور باشگاه شهرداری آستارا باید مبلغ چهارصد و بیست میلیون ریال و هزینه دادرسی را به خاطر شکایت سجاد بیگی به وی بپردازد.
* پیرو شکایت «وحید فاضلی علی آباد» از باشگاه شهر خودرو به سبب مطالبه وجه یک میلیارد و یکصد و سی میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی محکوم شد.
همین طور «علی نعمتی» از باشگاه شهر خودرو بابت مطالبه دو میلیارد و هشتصد میلیون ریالی شکایت نمود که این شکایت از طرف کمیته وضعیت بازیکنان مردود تشخیص و قرار رد صادر شد.
* «مهران مرشدی زاده» از باشگاه شهریار ساری به سبب مطالبه سیصد میلیون ریالی شکایت نمود که این باشگاه طبق رأی صادره محکوم به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی شد.
* «علی اکبر رضایی» از باشگاه شهید قندی یزد بابت مطالبه یکصد و پنجاه میلیون ریالی شکایت نمود و این باشگاه به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی محکوم شد.
* شکایت «روح اله نعمتی» از باشگاه شهرداری ماهشهر جهت مطالبه وجه پانصد و پنجاه میلیون ریالی، منجر به محکومیت این باشگاه به پرداخت یکصد و نود و دو میلیون ریال و هزینه دادرسی شد.
* باشگاه بازارهای روز کوثر اصفهان بابت شکایت محمدرضا رحمان نیا محکوم به پرداخت دویست و شصت و دو میلیون ریال و هزینه دادرسی شد.


منبع:

1400/10/01
12:40:03
5.0 / 5
927
تگهای خبر: سایت , فوتبال , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا