حسینی و ۲۷۰ دقیقه پس از آخرین گل

حسینی و ۲۷۰ دقیقه پس از آخرین گل

به گزارش ساماس تفم فوتبال استقلال در هفته دهم رقابتهای لیگ برتر هم دروازه اش را بسته نگه داشت تا تعداد کلین شیت های این تیم در فصل بیست و یکم به عدد ۸ برسد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال که در فصل بیست و یکم شرایطی رویایی را در ساختار دفاعی تجربه می کند و گل زدن به این تیم به کاری دشوار تبدیل گشته است، در دهمین دیدار خود در این فصل در حالی دروازه اش را ۹۰ دقیقه بسته نگه داشت که تیم سپاهان در نیمه دوم فشار زیادی برای رسیدن به گل تساوی آورد و تمامی حملات این تیم به سد محکم خط دفاعی و سنگربان باتجربه ای به اسم حسینی می رسید که در این دیدار هم در غیاب وریا غفوری با بازوبند کاپیتانی به میدان رفت.
حسینی در ۳ بازی ابتدایی این فصل دروازه اش را بسته نگه داشت و در ۹۰ دقیقه وقت معمول چهارمین دیدار (مقابل فجر سپاسی) هم گلی دریافت نکرد. اما در دقیقه ۹۵ این بازی روی یک ضربه ایستگاهی دروازه اش باز شد تا وی در ثبت چهارمین کلین شیت پی در پی در چهارمین بازی ناکام بماند.
پس از آن بازی مجیدی ترجیح داد از علیرضا رضایی جوان درون دروازه تیمش استفاده نماید و این دروازه بان جوان هم پس از دو کلین شیت، در هفته هشتم مقابل صنعت نفت روی یک ضربه ایستگاهی تسلیم شد تا از هفته هشتم و دیدار مهم دربی بار دیگر نوبت به سید حسین حسینی برسد و این دروازه بان باتجربه از زمان بازگشت به ترکیب اصلی تیمش تابحال دروازه اش باز نشده و موفق به ثبت ۳ کلین شیت متوالی مقابل پرسپولیس، پیکان و سپاهان شود.
گل نخورده در جریان بازی
آبی پوشان که با ۲ گل خورده در ۱۰ بازی ساختار دفاعی خوب شان را در این فصل به رخ حریفان می کشند، تابحال در جریان بازی گلی دریافت نکرده و هر ۲ باری که دروازه شان باز شده است از روی ضربات ایستگاهی بوده.
اولین باری که دروازه شاگردان مجیدی در این فصل باز شد، در دقیقه ۹۵ دیدار مقابل فجر سپاسی بود که شیرازی ها در آن دقیقه با استفاده از یک ضربه ایستگاهی به گل مساوی رسیدند تا از شکست خانگی مقابل آبی پوشان فرار کنند.
دومین بار (و تا امروز آخرین بار) شاگردان علیرضا منصوریان بودند که موفق به باز کردن دروازه استقلال شدند که اتفاقاً این گل هم از روی یک ضربه ایستگاهی به دست آمد تا آبی پوشان در این ۱۰ بازی هیچگاه در جریان بازی گلی دریافت نکرده باشند.
بدون گل خورده در تهران
دروازه استقلال ابتدا مقابل فجر سپاسی در شیراز و سپس مقابل صنعت نفت در آبادان باز شد و شاگردان مجیدی تابحال در هیچیک از دیدارهای خانگی و دیدارهایی که در تهران برگزار کرده اند گلی دریافت نکرده باشند.
استقلال مقابل هوادار، تراکتور، نساجی، گل گهر، پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه آزادی و مقابل پیکان در ورزشگاه شهید دستگردی تهران به میدان رفته اند که در هیچیک از این دیدارها گلی دریافت نکرده اند.
پیروزی بدون گل خورده
آبی پوشان در این فصل ۵ بار به پیروزی رسیده اند که این پیروزی ها مقابل تیم های هوادار، ذوب آهن، تراکتور، پیکان و سپاهان به دست آمده است و آنها در هر ۵ بازی که پیروز شدند گلی نخورده اند تا تمام پیروزی های آنها همراه با کلین شیت باشد.
در مقابل شاگردان مجیدی در هر دو دیداری که دروازه شان باز شده پیروز نشده اند و در هر دو بازی مقابل فجر سپاسی و صنعت نفت با نتایج مشابه یک - یک متوقف شده اند.
حسینی روی ریل کلین شیت
کاپیتان دوم آبی پوشان که روز گذشته برای هفتمین بار در این فصل در ترکیب آبی پوشان قرار گرفت، ششمین حضور ۹۰ دقیقه ای در ترکیب را تجربه نمود (حسینی در دقیقه ۸ دیدار مقابل ذوب آهن به علت مصدومیت از تعویض شد) و پنجمین کلین شیت خویش را ثبت نمود تا نشان دهد او هم به همراه مدافعانش در این فصل خوبی را تجربه می کند و روی نوار کلین شیت قرار دارد.

1400/09/24
16:38:14
5.0 / 5
998
تگهای خبر: فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا