پیشكسوت آبی پوشان بیان داشت:

امیدوارم از این به بعد استقلال در نقل و انتقالات متلاشی نشود

امیدوارم از این به بعد استقلال در نقل و انتقالات متلاشی نشود

پیشکسوت آبی پوشان اظهار داشت: در سال های اخیر شاکله استقلال در نقل و انتقالات حفظ نشد و امیدوارم با تغییر این رویه بعد از این شاهد متلاشی شدن آن نباشیم.افشین حاجی پور در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد دیدار تیم های استقلال و سپاهان عنوان کرد: تجربه و سابقه نشان داده است معمولا دیدارهای استقلال و سپاهان باکیفیت و پر گل است و اغلب دیدارهای دو تیم هم بر پایه مسائل فنی و تاکتیکی استوار است و کمتر درگیر حاشیه و کری می شود. من در هر دو تیم بازی کردم و با پیراهن هر دو تیم در این بازی حضور داشته ام و می توانم در این بازی خاص با بازیکنان هر دو تیم همزاد پنداری کنم. به خوبی می دانم بازیکنان دو تیم در این بازی چه می خواهند و چه هدفی را دنبال می کنند.
وی اضافه کرد: امیدوارم این بازی که می تواند آنرا فینال نیم فصل اول دانست مثل بازی های گذشته دو تیم زیبا و تماشاگر پسند باشد و بر خلاف خیلی از بازی های این فصل پر گل از آب در آید تا تماشاگر هم از دیدن آن لذت ببرد.
پیشکسوت آبی پوشان ضمن اشاره به صحبت های شیخ دیاباته و ادعای او در مورد مدیران گذشته این باشگاه بیان داشت: فیلم صحبت های دیاباته را دیدم و واقعاً متأسف شدم. نمی دانم این صحبت ها چقدر صحت داشته باشد؛ که اگر درست باشد واقعاً جای تاسف دارد. تاسف بیشتر از این که با این رفتارها کارایی و تمرکز مهاجمی که سابقه آقای گلی دارد گرفته می شود و زمینه جدایی او از تیم آماده شود.
حاجی پور بیان داشت: ما که متوجه نشدیم در چند سال گذشته چرا و چطور تیم استقلال در فصل نقل و انتقالات از هم می پاشید و بازیکنان تأثیر گذار این تیم به سادگی جدا می شدند. از امید ابراهیمی، تیام و جباروف بگویم یا از مجید حسینی، رابسون جانواریو، نورافکن، کاوه رضایی، علی کریمی و… این مورد حتی در فصل گذشته هم صورت گرفت و بازیکنان تاثیرگذاری مثل ریگی، نادری، قایدی، دیاباته و… از تیم جدا شدند. بازیکنانی که هر کدام شان به تنهایی می توانستند سرنوشت یک بازی مهم را تغییر دهند.
مدافع سابق آبی پوشان خاطرنشان کرد: فصل گذشته استقلال بهترین خط حمله را داشت که بهترین تیم های آسیایی آرزوی آنرا داشتند و این خط حمله از هم پاشید و نگرانی من از این است که سال جاری هم خط دفاعی این تیم متلاشی شود و مدافعان ساز جدایی کوک کنند.
کارشناس فوتبال خاطرنشان ساخت: یکی از اصلی ترین شرایط تیمی که هدفش قهرمانی است، حفظ شاکله و استخوان بندی است که این اتفاق برای استقلال در سال های گذشته رخ نداده است و بعنوان پیشکسوت این باشگاه امیدوارم با عنایت به تغییر مدیریت و حضور آقای آجورلو در این باشگاه، شاهد تغییر این رویه باشیم.


1400/09/21
21:12:21
5.0 / 5
753
تگهای خبر: فوتبال , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا