خسروی وفا:

از چالش كرونا بعنوان فرصت استفاده كردیم

از چالش كرونا بعنوان فرصت استفاده كردیم

رئیس كمیته ملی پارالمپیك اظهار داشت: وضعیت كنونی عادی نیست اما از چالش جهانی كرونا بعنوان یك فرصت استفاده كردیم و حتی از الان برای بازی های پارآسیایی ۲۰۲۲ هم برنامه ریزی و اقدام های لازم را انجام داده ایم.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، محمود خسروی وفا در نشست معاونان و مدیران ارشد وزارت ورزش و جوانان با معاون اول رئیس جمهور اظهار داشت: چالش بوجود آمده به خاطر کرونا، یک چالش جهانیست، اما کوشیدیم که از آن بعنوان فرصت استفاده نمائیم تا جایی که برنامه ریزی کردیم و با وجود تعویق یک ساله پارالمپیک، تمرینات خانگی ملی پوشان ساماندهی شد.

وی اظهار داشت: برنامه ریزی برای حضور در پارالمپیک صورت گرفته اما زمان برگزاری این رویداد بدلیل شرایط شیوع ویروس کرونا هنوز صد در صد قطعی نیست. اما با این وجود برای حضور در بازی های پاراآسیایی برنامه ریزی و اقدام لازم را صورت دادیم تا از این چالش به بهترین نحو بهره برداری نماییم.

رییس کمیته ملی پارالمپیک اشاره کرد: آنچه مسلم است شرایط کنونی به سبب کرونا شرایط طبیعی نیست، اما مبنای برنامه ریزی ما به همین دلیل بوده و حتی رصد درمانی ورزشکاران برای حفظ آمادگی ادامه دارد.

خسروی وفا آرامش به وجود آمده در ورزش کشور را هم ستود و آرامش موجود را برای پیشرفت و حرکت توسعه ای مهم دانست.

رییس کمیته ملی پارالمپیک در آخر با اشاره به شرایط سخت اقتصادی و تحریم ها گفت: شرایط مالی ما نسبت به پارالمپیک ریو بهتر است و فقط نگرانی ما این است که بدلیل کرونا نتوانستیم امسال در پارالمپیک حضور داشته باشیم اما برنامه ریزی ما برای سال آینده استمرار دارد.

اننهای پیام


1399/04/30
23:19:55
5.0 / 5
2136
تگهای خبر: درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
ساماس - یوگا