عبدالله ویسی:

خیبر تیم قابل احترام در فوتبال کشور است

خیبر تیم قابل احترام در فوتبال کشور است

لرستان سرمربی خیبر می گوید: تیمش لیاقت صعود به لیگ برتر را دارد.


عبدالله ویسی بعد از پیروزی سه بر یک تیم خیبر برابر استقلال ملاثانی در هفته هشتم لیگ دسته اول جام آزادگان بیان کرد: بازی بسیار فنی و تاکتیکی از هر دو تیم را شاهد بودیم که سهم ما بیشتر بود و توانستیم با مسلط بودن در تمامی نقاط زمین بر رقیب خیلی مشکل خود غلبه نماییم.
وی ادامه داد: واقعا می توانستیم در این بازی گل های بیشتری بزنیم، حریف هم موقعیت هایی داشتند و می توانستند به گل برسند؛ در مجموع تیم ما برتر زمین بود.
ویسی اشاره کرد: استقلال را آنالیز کرده بودیم، نسبت به سال قبل پیشرفت فوق العاده ای داشتند و فکر نمی کردم این طور باشند.
وی افزود: از آقای اشکش بعنوان یک برادر و دوست خوب انتظار دارم اگر تمرکزش را بیشتر روی مسائل فنی می تواند یکی از بهترین مربیان کشور شودو امیدوار هستم در ادامه راه تیمش موفق باشد.
سرمربی خیبر در ادامه اظهار داشت: از این که تیم ما را متمول و یکی از مدعیان اصلی صعود می دانند خوشحالم. هزینه هایی که دکتر عبدی انجام دادند را به فال نیک می گیریم.
ویسی اشاره کرد: خیبر تیمی متمول و قابل احترام در فوتبال کشور است و باید مسیر خودرا که همان صعود به لیگ برتر بوده با بازی های قابل قبول ادامه دهیم.
وی تصریح کرد: امیدواریم روند خوبی داشته باشیم و به آنچه هدفمان هست و لیاقت آنرا نیز داریم برسیم.
سرمربی خیبر درباب جداشدنش از این تیم در انتهای فصل گذشته و این که این دفعه نیز این کار را در صورت پیشنهاد از سایر تیم ها انجام خواهد داد یا نه اینطورپاسخ داد: به هیچ وجه این کار را نخواهم کرد و به هیچ وجه بداخلاقی نمی کنم، اختتام فصل از خیبر جدا شدم و اگر کدروتی بود اصلا نمی آمدم. اگر بهترین تیم ایران و آسیا هم سراغم بیاید اینجا می مانم.
ویسی با اشاره به این که تیمی که عاشوری بست بسیار قابل احترام است، اظهار داشت: برای من بازیکنانی که خوب باشند بسیار مهم هستند و از آنها استفاده خواهم کرد و بومی بودن و نبودن برایم فرق نمی کند و همه ما یک تیم هستیم.1400/09/11
23:37:35
5.0 / 5
1058
تگهای خبر: فوتبال , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
ساماس - یوگا